به روز شده: 12 ساعت و 3 دقیقه قبل
کد مطلب: 26693
زمان انتشار: شنبه 14 مرداد 1391 - 13:07:25

تقدیر دانشجویان از پوشش اسلامی ورزشکار زن ایرانی در المپیک

تقدیر دانشجویان از پوشش اسلامی ورزشکار زن ایرانی در المپیک
زنان  -  اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل طی بیانیه‌ای از پوشش اسلامی ورزشکار زن ایرانی در المپیک تقدیر کرد.

 به گزارش فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با صدور بیانیه‌ای از حضور مه‌لقا جان بزرگی با پوشش چادر در مسابقات المپیک قدردانی کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

چادر، لباس ملى ماست. چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد، یک حجاب ایرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.

رهبر معظم انقلاب(مد ظله)

حضور دختران ایرانی با حجاب کامل اسلامی در رقابت های المپیک 2012 مدال افتخاری برای ملت ایران و انقلاب اسلامی است که توانسته است در دامن خود دخترانی با چنین عزت و شکوه انسانی پرورش دهد.

امپریالسم جهانی و گماشته‌های سلطه جوی آن با دروغ بزرگی به اسم آزادی، زنان را به بردگی و برهنگی کشیده‌اند و کلاه گشادی به اسم برابری زن و مرد را بر سر بشریت گذاشتند تا در منجلاب اندیشه‌های خود ساخته فمنیستی فرو برند و زن را زیر چرخ دهنده‌های صنعتی شدن و سرمایه دار شدن سرمایه داران (بخوانید لابی‌های صهیونیستی) له کنند.

این غوغا سالاران خبیث؛ زن که مظهر جمال و جلال الهی بود را طعمه‌ای برای رسیدن به کثیف ترین اهداف خود یعنی فرو بردن عقل بشریت در جهل شهوت و غریزه‌های حیوانی کردند و زنان فریب خورده غربی را عروسکان خیمه شب بازی هوسرانی‌های خود کردند و  به نظاره نشستند تا در پس این بازی به منافع خود برسند، اما زنان ایرانی به برکت انقلاب اسلامی اثبات کرده‌اند که گوهر زن نه به زیبایی روی اوست بلکه گوهر زن به عفت و حیای اوست.

زنان ایرانی به برکت رهنمودهای امام راحل عظیم الشان خود اثبات کردند که زن می‌تواند در جامعه با توانایی و استعداد‌های خود ظاهر شود و تاثیر گذار باشد و با حجاب خود این هدیه الهی از سمت بی بی دو عالم آزادی واقعی خود را به رخ عالمیان بکشد.

دختران ایران زمین ثابت کردند که می‌توان یک عنصر فعال اجتماعی بود و برهنه نبود؛ می توان زن بود و برای جامعه ارزشمند؛ اما اجازه نداد کسی به او نگاه ابزاری کند؛ می‌توان زن بود با توانایی علمی، ورزشی، هنری، فکری و عقیدتی خود در عالم تاثیر داشت اما آلت دست قرار نگرفت.

حضور اجتماعی زنان ایرانی با حفظ حجاب و حرمت انسانی الگوی تمام عیار زن مسلمان برای بیداری اسلامی منطقه شده است و این‌ها تماما به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدای گران قدر است؛  کسانی که در وصیت نامه‌های خود بعد از ذکر نام خدا ،خواهران و مادران خود را به حفظ حجاب توصیه می‌کردند به دست آمده است.

دختران ایران اسلامی که با حجاب‌تان و نه مدال‌تان در لندن شگفتی آفریده‌اید؛ امروز حضور افتخار آمیز و شجاعانه شما در عرصه بین المللی به همگان اثبات کرد که برخلاف تبلیغات گسترده شیطان بزرگ و هم دستانش؛ نه تنها زن ایرانی در حصر حجاب نیست بلکه حجاب چنان مصونیتی برای وی آورده است که در هرجای عالم می تواند فعالیت کند حضور داشته باشد بی آنکه قلب‌های مریض به وی طمع کنند.

و شما عزیزان با حضور خود در المپیک و با حجاب زیبای خود که سرمایه ملی،مذهبی ماست مصداق واقعی این تفکر عمیق شدید و شکوه و عزت زن مسلمان را به عالم نشان دادید.

اما خواهر گرامی؛ «مه‌لقا جان بزرگی» حضور شما با چادر؛ این ارثیه جاودان حضرت زهرا(سلام الله علیها)  در قلب کفر و در برابر دوربین‌های رسانه های جهانی خاری شد در چشم دشمنان ایران و این حرکت عظیم شما خواهر گرامی برای ما از هر مدال طلا و رتبه‌هایی که بشر بی‌ارزش بخواهد به آدمی دهد بالاتر است چرا که شما مدال واقعی را از دستان  مبارک حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) گرفته‌اید و چادر شما همان هدیه مادر سادات است که امروز بیرقی شده است در دستان شما تا تیری باشد این بار نه بر سیبل مسابقات بلکه به قلب شیطان.

ما دانشجویان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل سراسر کشور به شما اعلام می‌کنیم که هیچ مدال طلایی ارزش حضور افتخار آمیز شما در رقابت‌های المپیک 2012 و آن هم با چادر که به گفته مقام معظم رهبری " لباس ملی ماست" را ندارد و نخواهد داشت و اگر تمام مدال‌های المپیک را به پای شما بریزیم باز جوابگوی اندیشه و تفکر عمیق شما که در لوای حجاب‌تان به جهانیان نشان داده‌اید؛ نیست.

ما دانشجویان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل سراسر کشور به شما دختران ایران اسلامی تبریک می‌گوییم؛ این افتخار بزرگ را که توانستید با ثابت قدمی و ایستادگی بر سر پیمانی که با امام راحل(ره) و شهدای خود بسته ایم لبخندی بر لبان صاحب الامر و امام زمانمان بقیه الله العظم (عج) بیاورید.

ما به نوبه خود و از طرف همه آزادگان جهان افتخار آفرینی شما را ارج می‌نهیم و تمام قد به احترام شما می‌ایستیم و اعتقاد راسخ داریم که ایران اسلامی عزیزمان روز به روز به حول قوه الهی با داشتن جوانان و افتخارآفرینانی چون شما در عرصه ورزشی و احمدی روشن‌ها و رضایی نژاد‌ها در عرصه علم و فناوری و تهرانی مقدم‌ها در عرصه نظامی می‌تواند به ابر قدرت عادل عالم تبدیل شود و با رهبری مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای این انقلاب را کشتی نجاتی کند برای نجات تمام مظلومین و مستضعفین عالم از چنگال استکبار جهانی، اسرائیل و آمریکای خونخوار که همانا بنا به وعده تخلف ناپذیر الهی « ونرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلهم ائمه ونجعلهم الوارثین»

 

کلید واژه: زنان
کد مطلب: 26693
زمان انتشار: شنبه 14 مرداد 1391 - 13:07:25
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب