به روز شده: 1 ساعت و 24 دقیقه قبل
کد مطلب: 26708
زمان انتشار: یکشنبه 15 مرداد 1391 - 08:16:41

چه خبر از فرستاده ویژه سازمان ملل به میانمار؟

چه خبر از فرستاده ویژه سازمان ملل به میانمار؟
حقوق بشر  > جهان  - توماس کوینتانا فرستاده ویژه سازمان ملل به میانمار خواهان انجام تحقیقات مستقل پیرامون خشونت نسبت به مسلمانان ناحیه روهینگیا در ایالت راخین در میانمار شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر کوینتانا در کنفرانسی خبری در رانگون مرکز میانمار گفت: میانمار با چالشهایی جدی در زمینه حقوق بشر دست و پنجه نرم می کند و رسیدگی به حوادث ایالت راخین در جهت روند انتقال دمکراتیک و حل و فصل مسائل ملی این کشور موضوعی ضروری به نظر می رسد.
وی افزود: وضعیت حقوق بشر در ایالت راخین موضوعی جدی است و من در این ایالت با مردمی روبرو شدم که خانه و کاشانه و عزیزان خود را در اثر خشونتها از دست داده بودند و من در اینجا مراتب همدردی خود را با قربانیان هر دو طرف اعلام می کنم. من در اینجا همانند دیگران خواهان انجام تحقیقاتی مستقل و فوری پیرامون موارد نقض حقوق بشر در میانمار می باشم و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار خواهم بست و من در اینجا به تمامی کشورهای همسایه میانمار توصیه می کنم که آنها بر اساس قوانین بین المللی باید از حقوق تمامی افرادی که در درون مرزهایشان حضور دارند حتی اگر آنها شهروندان این کشورها هم نباشند دفاع کنند.

کد مطلب: 26708
زمان انتشار: یکشنبه 15 مرداد 1391 - 08:16:41
نظرات [1 ]
سارا دوشنبه 4 شهریور 1392 - 10:38:00
تا کی ادمهای بیگناه را وحشیانه میکشند؟؟؟؟؟؟؟فعالان حقوق بشر؟؟؟؟؟سازمان ملل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-2

دیگر مطالب