به روز شده: 1 ساعت و 10 دقیقه قبل
کد مطلب: 26792
زمان انتشار: سه شنبه 17 مرداد 1391 - 09:42:54

برگزاری کمپین کمک رسانی در ترکیه برای حمایت از مسلمانان میانمار

برگزاری کمپین کمک رسانی در ترکیه برای حمایت از مسلمانان میانمار
حقوق بشر  -  دولت ترکیه با برگزاری یک کمپین امدادرسانی برای کمک به مسلمانان روهنگیا در میانمار، که در پی خشونت های اخیر و مواجه شدن با مشکلات و تهدیدات مختلف از جمله فقدان دسترسی به آب و غذا و بهداشت عمومی، مجبور به ترک خانه و کاشانه ی خود شده اند، حمایت و همدردی خود را با این برادران مسلمان عملا به عرصه ی ظهور گذاشت.


به گزارش شفقنا، «نیوز ترایب» روزنامه ی رسمی ترکیه، با انتشار بیانیه دفتر نخست وزیری ترکیه نوشت: هزاران مسلمان منطقه ی بحران زده ی «آراکان» میانمار، در حال حاضر در شرایط بسیار خطرناکی زندگی می کنند و به دنبال یافتن سرپناه و پناهندگی به کشورهای همسایه میانمار هستند.

در اعلامیه ی دفتر نخست وزیری ترکیه هم چنین آمده است: ترکیه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد و به خصوص در این ایام مقدس ماه رمضان، هر نوع کمک و حمایتی که لازم باشد به مسلمانان میانمار خواهد کرد. به همین منظور نیز دفتر نخست وزیری ترکیه یک کمپین کمک رسانی به مردم مسلمان میانمار ترتیب داده است.

مرکز هماهنگی و مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه، بر حسن اجرای این کمپین نظارت داشته و حساب های بانکی ویژه ایی نیز برای اعطای کمک های نقدی اختصاص داده شده است.

 

کلید واژه: کودکان - میانمار
کد مطلب: 26792
زمان انتشار: سه شنبه 17 مرداد 1391 - 09:42:54
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-2

دیگر مطالب