به روز شده: 13 ساعت و 19 دقیقه قبل
کد مطلب: 26814
زمان انتشار: چهارشنبه 18 مرداد 1391 - 08:54:42

را‌ه‌اندازی مهدهای کودک در مجاورت محل کار مادران

را‌ه‌اندازی مهدهای کودک در مجاورت محل کار مادران
کودکان  - معاون امور خانواده مرکز امور زنان ریاست جمهوری با اشاره به تسهیلات ویژه برای مادران شیرده، از راه اندازی مهدهای کودک در مجاورت محل کار مادران خبر داد.

به گزارش مهر، زهرا سجادی با اشاره به تسهیلات دولت برای مادران شیرده گفت: به دنبال این هستیم تا مهدهای کودک را در نزدیکی محل کار مادران راه اندازی کنیم و یا اینکه فضایی را در داخل محل کار به عنوان مهدکودک فراهم کنیم.

وی ایجاد تسهیلات مهد کودک در محل کار مادران را راهکاری برای ازدیاد جمعیت دانست و افزود: ما به دنبال این هستیم که مهدهای کودک را در محل کار مادران ایجاد کنیم و با این اقدام، کودکان از حضور مادرانشان بهره مند شوند.

سجادی تصریح کرد: این در حالی است که خیلی از بانوان به دلیل فاصله زیاد مهدها بچه دار نمی شوند و یا اینکه مادران شیرده با این فاصله برای شیردهی مشکل دارند که اگر مهدها نزدیک محل کار باشد و یا اینکه فضایی در محل کار مادران تعبیه شود این مشکل برطرف می شود.

سجادی در ادامه با اشاره به برخی از اخبار مبنی بر رایج شدن ازدواجهای دختران با سن کمتر از 10 سال نیز گفت: این نوع ازدواجها غلط و غیرقانونی است و اصلا امکان ندارد.

وی ادامه داد: همچنین دفاتر ثبت ازدواج اجازه ثبت چنین ازدواجهایی را نداشته ضمن اینکه حق خواندن صیغه نیز برای این افراد را ندارند.
 

کلید واژه: کودکان
کد مطلب: 26814
زمان انتشار: چهارشنبه 18 مرداد 1391 - 08:54:42
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب