به روز شده: 11 ساعت و 12 دقیقه قبل
کد مطلب: 26817
زمان انتشار: چهارشنبه 18 مرداد 1391 - 09:11:00

نمایندگان بحرینی در جمع شورشیان سوری/ عکس

نمایندگان بحرینی در جمع شورشیان سوری/ عکس
حقوق بشر  - شبکه‌های اجتماعی روز گذشته تصاویری از برخی از نمایندگان مجلس بحرین منتشر کردند که چهار تن از این نمایندگان را در جمع تروریست‌های سوریه‌ای نشان می‌داد.

 به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، در این تصاویر که توسط یکی از اعضای این گروه چهار نفره در صفحه فیس بوک وی منتشر شده، نایب دوم مجلس بحرین که عضو جمعیت موسوم به اصاله در این مجمع‌الجزایر است، نیز حضور دارد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه المنار لبنان، علاوه بر عادل المعاودة، عبدالحلیم مراد رئیس فراکسیون اصاله در مجلس بحرین به همراه حمد المهندی و فیصل الغریر در جمع یک گروه از تروریست‌های مسلح سوری دیده می‌شوند.

هر چند زمان و مکان این دیدار منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد این دیدار باید به ماه مبارک رمضان باشد و در یکی از مقرهای شورشیان در ترکیه برگزار شده باشد.

نکته جالب در مورد حضور این چهار نماینده مجلس که از جریان وهابی حاضر در مجلس مجمع‌الجزایر بحرین هستند، نحوه لباس پوشیدن آنها است مانند شورشیان لباس پوشیده‌اند.

عبدالحلیم مراد در صفحه خود در توتیتر حضور این گروه چهار نفری را به عنوان «هیئت پادشاهی بحرین» نامید و اعلام کرد « ما تعمد داشتیم تا خود وارد شده و کمک‌های مردم بحرین را برای تجهیز مجاهدین و برادرانمان در ارتش آزاد به دست آنها برسانیم»

ادعای این نماینده وهابی در مورد کمک‌های مردم بحرین در حالی صورت می‌گیرد که 72درصد جمعیت بحرین را شیعیان تشکیل می‌دهند و خود به مدت یک سال است به شدت از سوی نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه و اشغالگران سعودی سرکوب می‌شوند.

بر اساس نوشته این عضو مجلس مجمع‌الجزایر بحرین آنها به حساب جیب مردم این جزایر قول ساخت و تجهیز سه بیمارستان صحرایی را به شورشیان مسلح حاضر در سوریه داده‌اند، در حالی که مجروحان بحرینی ناشی از حمله اشغالگران سعودی جرات ورود به درمانگاه‌ها برای مداوا را ندارند.

 

کلید واژه: سوریه
کد مطلب: 26817
زمان انتشار: چهارشنبه 18 مرداد 1391 - 09:11:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب