به روز شده: 3 دقیقه قبل
کد مطلب: 26819
زمان انتشار: چهارشنبه 18 مرداد 1391 - 09:31:21

موضوع سوریه با منافع مسلمانان گره خورده است

موضوع سوریه با منافع مسلمانان گره خورده است
حقوق بشر  > جهان  - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : موضوع سوریه امروز بامنافع مسلمانان در منطقه گره خورده است.

علی لاریجانی روز سه شنبه  در جمع فعالان سیاسی و اجتماعی استان قم با اشاره به شرایط خاص منطقه خاورمیانه وبحران های ایجاد شده از سوی برخی از کشورهای غربی افزود: رفتار آمریکایی ها و برخی از کشور های غربی که مدعی دموکراسی اند امروز با وارد کردن سلاح به  سوریه دیگر نمی تواند توجیه مناسبی برای رفتارهای آنها در سوریه باشد.
رئیس مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه موضوع سوریه امروز یک نبرد سرنوشت ساز در منطقه به شمارمی رود که با منافع مسلمانان گره خورده است تصریح کرد: یکی از دلایل اصلی فشار امریکا و هم پیمانانش در منطقه علیه سوریه خارج کردن رژیم صهیونیستی از فشار های مقاومت بویژه بعد از جنگ 33 روزه و شکستن قطب مقاومت وایجاد راه فرار برای صهیونیست هاست.
 لاریجانی تصریح کرد : باید با دقت و حساسیت هر چه بیشتر موضوع سوریه را پیگیری کرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز کشورمان در شرایط حساس  در ابعاد بین المللی منطقه ای و اقتصاد داخلی قرار دارد افزود : در این شرایط باید با دقت و استفاده از کارشناسان و مشورت باخبرگان  از این دوره با سرافرازی عبور کنیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز دشمن حملات و برنامه ها خود را بر روی موضوعات اقتصادی متمرکز کرده است گفت : دشمن در این زمینه  فعالیت های گوناگونی را برنامه ریزی کرده که در  اکثر موارد با شکست مواجه شده است.
وی تصریح کرد باید با محاسبات دقیق شرایط را به خوبی رصد و  از منابع بهتر استفاده کرد.
  لاریجانی با اشار به تاکیدات رهبر معظم انقلاب  در خصوص رونق تولید ملی و حمایت از کسب وکار گفت:  باید در این زمینه ظرفیت ها و استعداد های داخلی را گسترش و با ایجاد سرمایه گذاری در بخش های حیاتی  نظیر کشاورزی و صنعت شرایط اقتصادی را رونق بخشید و در کشور اشتغال زایی کرد.

کد مطلب: 26819
زمان انتشار: چهارشنبه 18 مرداد 1391 - 09:31:21
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب