به روز شده: 1 ساعت و 34 دقیقه قبل
کد مطلب: 26848
زمان انتشار: جمعه 20 مرداد 1391 - 11:06:23

حضور اعضای گروهک منافقین در حلب+عکس

حضور اعضای گروهک منافقین در حلب+عکس
حقوق بشر  > جهان  - یک روزنامه نگار و فعال سیاسی عراقی در صفحه فیس بوک خود از حضور برخی از اعضای سازمان منافقین ( مجاهدین خلق) در شهر حلب خبر داد که در حال جنگیدن علیه ارتش سوریه هستند.

به گزارش خبرآنلاین، سلیمان الفهد به نقل از سایت خبری تاپ نیوز که توسط ناصر قندیل نماینده سابق پارلمان لبنان اداره می شود، نوشته است که برخی از اعضای سازمان مجاهدین خلق در راستای یک طرح آمریکایی، عربی و ترکیه ای در حال جنگیدن علیه ارتش سوریه در حلب هستند.
در این گزارش امده است که این عده با کمک ترکیه از مرز عبور کرده و خود را به حلب رسانده اند. پول و اسلحه آنها نیز از طرف سعودی تامین شده است. همچنین مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق و رهبر پیشمرگان کرد در اواسط تیرماه نشستی را با حضور چند افسر آمریکایی و ترکیه ایی برگزار کرده و در آنجا مقرر شده است که اعضای مجاهدین خلق ایران که در عراق به سر می برند و بغداد خواستار خروج آنها از این کشور است برای جنگیدن علیه بشار اسد در سوریه تجهیز و آماده شوند.

هزینه های انتقال اعضای مجاهدین خلق از خاک عراق به ترکیه، تجهیز و آموزش و انتقال آنها به خاک سوریه برای جنگیدن ماهانه صد میلیون دلار تخمین زده شده است که این هزینه را عربستان سعودی و قطر متقبل شده اند و پروژه را با هزینه ای معادل 250 میلیون دلار آغاز کرده اند.
این گزارش جزئیات بیشتری را ارائده نکرده است.

حضور منافقین در حلب سوریه

کلید واژه: منافقین - سوریه
کد مطلب: 26848
زمان انتشار: جمعه 20 مرداد 1391 - 11:06:23
نظرات [1 ]
بدون نام دوشنبه 6 آذر 1391 - 12:52:04
مرگ بر آمریکا مرگ برانگلیس و فرانسه و مرگ بر همه مزدوران و حامیان و طرفداران احمق و نادان آنها .
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب