به روز شده: 9 ساعت و 51 دقیقه قبل
کد مطلب: 26891
زمان انتشار: شنبه 21 مرداد 1391 - 13:49:35

اعدام کارمند سوری توسط تروریست ها+ فیلم

حقوق بشر  > جهان  - تصویر هولناک اعدام یک کارمند بخش گمرک دولت سوریه به دست تروریست‌های مسلح در حماه، این عناصر بار دیگر واژه‌های «انقلاب در سوریه»، «دموکراسی» و «آزادی‌خواهی» در سوریه را معنا کردند.

 

 به گزارش فارس، هنوز صحنه اعدام 13 تا 15 نفر از خاندان آل بری در حلب از اذهان مردم سوریه پاک نشده است،‌ که تصاویری از یک اعدام بی‌رحمانه دیگر منتشر شده است.

افراد مسلح در استان حماه با ربودن فردی که گمان می‌کنند او محمد میمات است، ابتدا او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند و سپس به صورتی وحشیانه با شلیک رگباری از گلوله و بیش از 100 گلوله او را اعدام می‌کنند.

منابع سوری با انتشار این تصاویر از بینندگان سوری درخواست کردند که در صورت شناسایی عوامل این جنایت، مراتب را به مسئولان سوریه گزارش کنند.

منابع سوری نوشتند: باز هم یک بیگناه دیگر به دست افراد مسلح با گلوله مستقیم از فاصله نزدیک کشته شد. این افراد فرد قربانی را محمد میمات می‌نامند اما کسی که کشته می‌شود «نسیم دنیا» کارمند گمرک از منطقه «وادی العیون» است.

سوریه توب با بیان اینکه این افراد انقلابی صهیونیستی علیه مردم سوریه به راه انداخته‌اند و کینه چشمان آنان را کور کرده است و به اسم آزادی و دموکراسی در سوریه هر روز افراد بیگناه را می‌کشند، اعلام کرد: در این تصاویر مشاهده می‌کنید کارمند سوری را که در راه بازگشت خانه‌اش بوده و ربوده‌اند، چگونه وی را با فردی به نام محمد میمات که اسمی ترکی است اشتباه گرفته‌اند و بی‌رحمانه و کینه‌توزانه و وحشیانه وی را می‌کشند.

این منبع خبری اعلام کرد که این افراد به نام تغییر، دموکراسی و با سر دادن شعارهای آزادی‌خواهانه و شعارهای مذهبی مانند الله اکبر و لا اله الا الله به کشتار مردم سوریه می‌پردازند که باید با آنان مانند یک غده سرطانی برخورد کرد یعنی آنان را ریشه کن کرد.

کلید واژه: سوریه
کد مطلب: 26891
زمان انتشار: شنبه 21 مرداد 1391 - 13:49:35
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

دیگر مطالب