به روز شده: 12 ساعت و 11 دقیقه قبل
کد مطلب: 27194
زمان انتشار: دوشنبه 6 شهریور 1391 - 08:23:34

مقام میانماری:به رعایت حقوق ادیان التزام داریم

مقام میانماری:به رعایت حقوق ادیان التزام داریم
اقلیت ها  - وزیر امور خارجه میانمار با اشاره به دخالت نیروهای دولتی جهت برقراری آرامش در این کشور اطمینان داد که کشورش نسبت به رعایت حقوق همه اقوام و ادیان ملتزم بوده و تبعیض علیه مسلمانان را روا نمی دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در دیدار وونا مونگلین وزیرامورخارجه میانمار با علی اکبرصالحی وزیرامورخارجه موضوع همکاریهای دوجانبه و حوادث اخیر میانمار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به تحولات و اتفاقات اخیر در میانمار و ابراز نگرانی نسبت به شرایط مسلمانان این کشور آمادگی کشورمان را برای ارسال کمکهای انساندوستانه به میانمار و استفاده از نفوذ ایران برای کاهش تنشها و درگیری های قومی در این کشور اعلام کرد.

صالحی افزود: افکار عمومی جهان اسلام به شدت از منازعات اخیر و رنج و آلام مسلمانان میانماری متاثر شده است.

وزیر امور خارجه میانمار نیز که ریاست هیات عالیرتبه کشورش را در شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهد ها بر عهده دارد ضمن استقبال از کمکهای کشورمان گزارشی از حوادث پیش آمده در این کشور را ارائه کرد.

وونا  با اشاره به دخالت نیروهای دولتی جهت برقراری آرامش در این کشور اطمینان داد که کشورش نسبت به رعایت حقوق همه اقوام و ادیان ملتزم بوده و تبعیض علیه مسلمانان را روا نمی دارد.

کد مطلب: 27194
زمان انتشار: دوشنبه 6 شهریور 1391 - 08:23:34
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب