به روز شده: 25 دقیقه قبل
کد مطلب: 27242
زمان انتشار: پنجشنبه 9 شهریور 1391 - 15:53:28

روزنامه اسرائیلی:سخنرانی رهبر انقلاب علیه غرب آتشین بود/ بان کی مون هیچ اعتراضی نکرد!

روزنامه اسرائیلی:سخنرانی رهبر انقلاب علیه غرب آتشین بود/ بان کی مون هیچ اعتراضی نکرد!
حقوق بشر  > جهان  - یدیعوت آحارونوت با آتشین خواندن سخنرانی رهبر معظم انقلاب علیه غرب خشم خود را از حضور دبیر کل سازمان ملل در اجلاس سران غیرمتعدها و عدم اعتراض بان کی مون به اظهارات ضد اسرائیلی آیت الله علی خامنه ای ابراز کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یدیعوت آحارونوت با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در مراسم گشایش شانزدهمین اجلاس سران غیرمتعدها در تهران و سفر رئیس جمهوری مصر به ایران نوشت: آیت الله علی خامنه ای یک سخنرانی آتشین را علیه غرب ایراد کردند.

این رسانه صهیونیستی در ابتدای این مطلب به تشریح مواضع هسته ای ایران از سوی رهبر معظم انقلاب پرداخته و می نویسد: شعار ایران انرژی هسته ای برای همه و سلاح هسته ای برای هیچ کس است.

این رسانه اسرائیلی به نقل از رهبر معظم انقلاب نوشت: ایران هرگز در پی ساخت بمب هسته ای نیست و حق مشروع خود برای استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای را رها نمی کند.

یدیعوت آحارونوت در ادامه به انتشار تصاویر استقبال ایران از مرسی در فرودگاه مهر آباد از سوی تلویزیون دولتی جمهوری اسلامی ایران اشاره می کند و می نویسد: ایرانی ها برای مرسی فرش قرمز انداخته اند.

این رسانه اسرائیلی در ادامه این مطلب می نویسد: رهبر معظم انقلاب بر لزوم اتحاد میان اعضای غیرمتعهدها و نیاز فوری برای  اصلاح جهان تک قطبی و تغییر سازمان ملل تاکید کردند.

یدیعوت آحارونوت به نقل از آیت الله علی خامنه ای می نویسد: استفاده از تسلیحات شیمیایی یک گناه نابخشودنی است اما نمی توان از حق استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای چشم پوشی کرد.

این روزنامه چاپ سرزمین های اشغالی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره رژیم صهیونیستی پرداخته و می نویسد: "بان کی مون" دبیر کل سازمان ملل که در این نشست شرکت کرده بود هیچ اعتراضی به آیت الله علی خامنه ای که اسرائیل را گرگ درنده‌ خواند، نکرد.

یدیعوت آحارونوت در ادامه به بیانات رهبر انقلاب درباره جنایات رژیم صهیونیستی اشاره کرده و می نویسد: سران سیاسى و نظامى رژیم غاصب صهیونیست از هیچ جنایتى پرهیز نکرده‌  اند؛ از کشتار مردم و ویران کردن خانه ‌ها و مزارع آنان و دستگیرى و شکنجه‌ مردان و زنان و حتّى کودکان آنان، تا تحقیر و توهین به کرامت این ملت و سعى در نابودى و هضم آن در معده‌ى حرامخوار رژیم صهیونیستى، و تا حمله به اردوگاههاى آنان در خود فلسطین و در کشورهاى همسایه که میلیونها آواره را در خود جاى میداده است.

این رسانه اسرائیلی در ادامه به نقل از آیت الله علی خامنه ای می افزاید: اکنون نیز پس از شصت و پنج سال، همچنان همین جنایتها در رفتار گرگان درنده‌ صهیونیست با باقى‌ ماندگان در سرزمینهاى اشغالى ادامه دارد.
آنها پى‌درپى جنایتهاى جدیدى مى‌آفرینند و منطقه را با بحران تازه‌اى روبه‌رو میکنند.
کمتر روزى است که خبرى از قتل و جرح و زندانى کردن جوانهائى مخابره نشود که به دفاع از وطن و کرامت خود برخاسته و به ویرانگرى مزارع و خانه‌هاى خود اعتراض کرده‌اند.
رژیم صهیونیستى که با به راه انداختن جنگهاى فاجعه‌بار و کشتار مردم و اشغال سرزمینهاى عربى و سازماندهى تروریسم دولتى در منطقه و جهان، دهها سال ترور و جنگ و شرارت به راه انداخته، ملت فلسطین را که براى احقاق حق خود به پا خاسته و مبارزه میکنند، تروریست مینامد و شبکه‌ى رسانه‌هاى متعلق به صهیونیزم و بسیارى از رسانه‌هاى غربى و مزدور نیز با زیر پا گذاشتن تعهّد اخلاقى و رسانه‌اى، این دروغ بزرگ را تکرار میکنند.
سردمداران سیاسىِ مدعى حقوق بشر نیز چشم بر این همه جنایت بسته و بدون شرم و پروا، از آن رژیم فاجعه‌آفرین حمایت کرده و در نقش وکیل‌مدافع آن ظاهر میشوند.

کد مطلب: 27242
زمان انتشار: پنجشنبه 9 شهریور 1391 - 15:53:28
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
گفتگو
سازمان هایی نظیر عفو بین الملل ابزاری غیردیپلماتیک برای فشار به کشورها است
دکتر حمیدرضا غلامزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر:
سازمان هایی نظیر عفو بین الملل ابزاری غیردیپلماتیک برای فشار به کشورها است
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد