به روز شده: 19 دقیقه قبل
کد مطلب: 27752
زمان انتشار: سه شنبه 4 مهر 1391 - 09:41:21

تصاویر منتشر نشده از کودکان زندانی در عربستان

تصاویر منتشر نشده از کودکان زندانی در عربستان
کودکان  - با هدف روشن تر شدن موضوع، تصویر و مشخصات تعدادی از این کودکان بی گناه که در حال حاضر بدون هیچ اتهامی در زندان های مختلف سعودی به سر می برند، را منتشر می کنیم.

 به گزارش شیعه آنلاین، عربستان سعودی که مقامات ارشد آن تاکنون بارها و بارها در مناسبت های مختلف ادعا کرده اند که حتی یک زندانی سیاسی در عربستان وجود ندارد، همواره تلاش کرده با سانسور خبری، فیلتر کردن سایت ها، بازداشت فعالان به صورت محرمانه و نیز پرداخت کمک های نقدی به رسانه های مختلف بین المللی، این کشور را کشوری آزاد، بدون زندانی سیاسی و با ثبات نشان دهد.

اما طی یک سال اخیر که روز به روز بر دامنه اعتراضات مردمی علیه خاندان آل سعود در شهرها و مناطق مختلف عربستان افزایش یافته، فعالان سیاسی و همچنین سازمان های مدافع حقوق بشر در عربستان نیز فعال تر شده اند تا فعالیت های غیر قانونی رژیم آل سعود که طی چند دهه اخیر پنهان شده را بیش از پیش فاش کنند.

از جمله این فعالیت های غیر قانونی، بازداشت کودکان زیر 12 ساله بوده است. با هدف روشن تر شدن موضوع، تصویر و مشخصات تعدادی از این کودکان بی گناه که در حال حاضر بدون هیچ اتهامی در زندان های مختلف سعودی به سر می برند، را منتشر می کنیم. تصاویر ذیل گویای این مطلب است:
 کلید واژه: کودکان
کد مطلب: 27752
زمان انتشار: سه شنبه 4 مهر 1391 - 09:41:21
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

دیگر مطالب