به روز شده: 12 ساعت و 31 دقیقه قبل
کد مطلب: 28009
زمان انتشار: دوشنبه 17 مهر 1391 - 15:33:41

ارادت کودکان ایرانی به پیامبر رحمت در روز جهانی کودک

ارادت کودکان ایرانی به پیامبر رحمت در روز جهانی کودک
کودکان  - همزمان با روز جهانی کودک، هزاران کودک در سراسر کشور در اعتراض به اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) در خیابان ها تجمع کردند.

به گزارش واحد مرکزی خبر،این کودکان  با سردادن شعارهایی از  قبیل " لااله الاالله محمد رسول الله ،  لبیک یا محمد ،  صل علی محمد صلوات بر محمد  ،  مرگ بر امریکا ،  مرگ بر اسراییل"  و حمل دست نوشته هایی در محکومیت اهانت به پیامبر مهربان اسلام ، در خیابان ها  راهپیمایی کردند  و  انزجار خود  را از  اهانت به پیامبر (ص) اعلام داشتند.

این مراسم در استان فارس و با حضور کودکان شیرازی برگزار شد ، همچنین حدود 200 نفر از کودکان دبستانی شهرکرد  در همایشی با عنوان نوگلان باغ محمدی (ص)  اهانت  به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام را محکوم کردند .

آنان با سردادن شعارهایی لبیک یا محمد ، مرگ بر صهیونیسم ، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر امریکا  خشم و انزجار خود را از هتک حرمت به ساحت مقدس رسول مهربانی اعلام کردند.

دانش آموزان همچنین پارچه نوشته هایی با مضامین احادیث رسول اکرم (ص)  حمل کرده بودند.

45 جوان هنرمند بسیجی آستانه ای نیز در اعتراض به ساخت فیلم موهن ضد اسلامی امروز نقاشی کشیدند.

به گزارش واحد مرکزی خبر در این کارگاه نقاشی ،  هنرمندان نقاشی ها  با  مفاهیم ایثار ،  شهادت ،  ایمان به خدا و رسول خدا کشیدند.

این هنرمندان مجازات شدید عاملان و آمران توهین به مقدسات اسلام را خواستار شدند .مردم مومن دیگر شهرهای کشور نیز در اعتراض به هتک حرمت پیامبر اسلام (ص) نشان دادند.

مردم استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان با  سردادن شعارهای  الله اکبر ، لبیک یا  محمد رسول الله ،  مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل خشم خود را از هتاکان به پیامبر اسلام  نشان دادند.

مردم بندرامام خمینی همچنین با آتش زدن پرچم های امریکا و اسراییل ،  خواستار توقف توهین به مقدسات دینی و اسلامی در سایه شعار دروغین آزادی بیان شدند.

مردم شهرستان مسجدسلیمان ،  بخش میداودو بخش مرزی رفیع  نیز در اعتراض به اسائه ادب به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی( ص) راهپیمایی کردند.

کارکنان بخش صنعت نفت اهواز نیز در اعتراض به حرکت موهن ضداسلامی تجمع کردند.

موج مردم معترض خوزستان به ساخت فیلم توهین آمیز به ساحت مقدس حضرت محمد ص همچنان ادامه دارد.
 
 
 

کد مطلب: 28009
زمان انتشار: دوشنبه 17 مهر 1391 - 15:33:41
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب