به روز شده: 9 ساعت و 56 دقیقه قبل
کد مطلب: 28069
زمان انتشار: چهارشنبه 19 مهر 1391 - 10:15:15

حمله نیروهای آل خلیفه به 24 منطقه/ خواننده زن لبنانی و رسوایی اخلاقی پادشاه بحرین

حمله نیروهای آل خلیفه به 24 منطقه/ خواننده زن لبنانی و رسوایی اخلاقی پادشاه بحرین
بیداری اسلامی > بحرین  - در حالی که نظامیان آل خلیفه همچنان با سلاحهای ممنوعه به مردم بی دفاع بحرین حمله می کنند به تازگی یک روزنامه لبنانی ابعادی از فساد اخلاقی حمد بن عیسی آل خلیفه پرده برداشته است.

به گزارش مهر، پایگاه الوفاق گزارش داد: نیروهای رژیم بحرین روز دوشنبه به 24 منطقه در بحرین و ده منزل یورش بردند.

پایگاه الوفاق بیان کرد: نظامیان رژیم از گلوله های ساچمه ای ممنوعه و گلوله های جنگی علیه مردم استفاده کردند و آنها را به شکل مستقیم مورد هدف قرار دادند.

الوفاق گزارش داد: نظامیان رژیم همچنین از گازهای سمی و خفه کننده علیه منازل استفاده کردند که به کارگیری این گازها سبب ایجاد حالت خفگی در میان مردم شد.

دیروز مناطق مختلف از جمله: الدراز، نویدرات ، العکر، المعامیر، ستره مهزه، الخارجیه، ستره القریه ،النبیه صالح، سماهیچ، الجفیر، شهرکان، دارکلیب، المالکیه، قریه القریه، جنوسان، القدم، مقابه، بوری، راس رمان، السنابس،بلاد القدیم، الصالحیه و جد علی شاهد تظاهرات ضد رژیم بود.

در منطقه الدراز نظامیان رژیم تظاهرات ضد رژیم را به شکل وحشیانه ای سرکوب و از گلوله ساچمه ای و گازهای سمی به شکل گسترده ای استفاده کردند.

در منطقه الجفیر نیز تظاهراتی برگزار شد و شعارهایی در راستای حمایت از نبیل رجب و کادر پزشکی سر داده شد. در منطقه شهرکان به سبب گازهای سمی منطقه قابل رویت نبود.

در النویدارت درتظاهراتی مردمی در همبستگی با زندانیان با گازهای سمی و گلوله جنگی پاسخ داده شد. همچنین کارگران بحرینی برکنار شده نیز در برابر اتحادیه کارگران تظاهرات به راه انداختند.

در منطقه سماهیچ نظامیان رژیم ضمن بازداشت یک مرد شصت ساله به تظاهرات زنانی که در این منطقه برگزار شده بود حمله کردند.

در همین منطقه به 10 منزل از جمله منزل حاج علی عون حمله شد و ضمن تخریب اثاثیه منزل گازهای سمی خفه کننده به داخل آن پرتاب کردند.

اما در کنار تحولات بحرین رسوایی مقامات بحرینی پایان ندارد و روزنامه الدیار لبنان فاش کرد هنگامی که هیفا وهبی خواننده مشهور لبنانی در کشتی تفریحی پادشاه بحرین بوده است، وی برای هیفا مزاحمت ایجاد کرده است و کار به درگیری فیزیکی کشیده شده است.

این روزنامه بیان کرد: محافظان پادشاه بحرین بر سر هیفا ریخته اند و این خواننده را زیر کتک گرفته اند و هنگامی که هیفا وهبی قصد شکایت از پادشاه بحرین را داشته است حمد بن جاسم نخست وزیر قطر که روابط گرمی با هیفا دارد وارد عمل شده است و پادشاه بحرین برای جلوگیری از آبروریزی بیشتر هدیه طلایی 6 میلیون دلاری برای حق سکوت گرفتن از این خواننده لبنانی به وی پیشنهاد داده است.
 

کد مطلب: 28069
زمان انتشار: چهارشنبه 19 مهر 1391 - 10:15:15
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین