به روز شده: 27 دقیقه قبل
کد مطلب: 29635
زمان انتشار: چهارشنبه 29 آذر 1391 - 13:01:52

طرح توانمندسازی زنان بی سرپرست، بدسرپرست و خودسرپرست در کیش برگزار شد

طرح توانمندسازی زنان بی سرپرست، بدسرپرست و خودسرپرست در کیش برگزار شد
زنان  - مدیرعامل انجمن بانوان کیش خبر از برگزاری طرح توانمندسازی زنان بی سرپرست، بدسرپرست و خودسرپرست در جزیره کیش داد.

به گزارش ایرنا ،کتایون کامران، افزود: دوره های آموزشی مهارت های عمومی رایانه، زبان انگلیسی، کمک های اولیه و مربیگری قرآن توسط انجمن بانوان کیش با کمک مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و سازمان منطقه آزاد کیش از 15 آبان ماه آغاز شده و تا 22 بهمن ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دوره آموزش مربیگری قرآن برای ارتقاء معنوی مددجویان در محل انجمن بانوان کیش برگزار شد، تصریح کرد: به مددجویانی که بتوانند این دوره آموزش را با موفقیت طی کنند از سوی موسسه بشارت قرآنی مدرک مربیگری اعطاء خواهد شد.

کامران یاد آور شد:50 نفر از مددجویان، مشغول به فراگیری دوره های آموزشی ˈزبان انگلیسیˈ و ˈ مهارت های ICDL ˈ در مجتمع فنی حرفه ای موسسه علوم و فنون کیش می باشند و بعد از پایان این دوره ها به آنان نیز مدرک رسمی این موسسه اعطا خواهد شد.

مدیرعامل انجمن بانوان کیش همچنین از برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه و امداد و نجات خبرداد و افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء سطح آگاهی و آمادگی مددجویان برای مقابله با حوادث و سوانح غیرمترقبه اعم از طبیعی و غیرطبیعی است.

وی در پایان از مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری و سازمان منطقه آزاد کیش برای پرداخت کامل هزینه دوره های آموزشی یادشده تشکر و خاطرنشان کرد: همه این مددجویان به طور رایگان مشغول به فراگیری مهارت های یاد شده می باشند.

انجمن بانوان کیش در سال 1380 تاسیس و در سال 1387 از طرف مرکز اموز زنان و خانواده ریاست جمهوری به عنوان یکی از سازمان های مردم نهاد به رسمیت شناخته شد و هم اکنون با لطف الهی، پشتیبانی سازمان منطقه آزاد کیش و همت و جدیت خیرین بیش از 220 خانواده از بومیان و ساکنان کیش را تحت پوشش دارد.

کلید واژه: زنان - حقوق زنان
کد مطلب: 29635
زمان انتشار: چهارشنبه 29 آذر 1391 - 13:01:52
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-4

دیگر مطالب