به روز شده: 1 ساعت و 42 دقیقه قبل
کد مطلب: 29757
زمان انتشار: سه شنبه 5 دی 1391 - 12:44:31

کمکهای ناتو به گروهک تروریستی منافقین

کمکهای ناتو به گروهک تروریستی منافقین
حقوق بشر  - به گزارش پایگاه اینترنتی اشرف نیوز ، یک خبرنگار فرانسوی حمایتهای ناتو و سازمانهای امنیتی غرب را از گروهک مجاهدین خلق (منافقین) برملا کرد.

پایگاه اینترنتی دنیا الوطن المصری به نقل از تییری میسان در دیدار با دبیر کل سازمان هابیلیان ایران با اشاره به اینکه این گروهک به زشت ترین شیوه ها برای رهایی از شر مخالفانش متوسل شده است، تصریح کرد مسئولان مجاهدین خلق اقدام به خرید خونهای آلوده از فرانسه به منظور کشتن اعضای منتقد این گروهک کرده اند.
وی به دخالت همسر میتران رئیس جمهور سابق فرانسه در این خصوص اشاره کرد و افزود خرید و فروش خونهای آلوده ممنوع می باشد و دانیل میتران همسر رئیس جمهور فرانسه مجاهدین خلق را در دستیابی به این خونهای آلوده مساعدت کرده است.
میسان که به نوشتن مطالب افشاگرانه درباره حوادث یازدهم سپتامبر شهرت دارد سازمان مجاهدین خلق را نهادی وحشتناک توصیف کرد. وی همچنین به حمایت برخی شخصیتهای اروپایی و آمریکایی از اعضای گروهک مجاهدین خلق اشاره کرد و افزود این گروهک کنفرانسها و نشستهای زیادی در اروپا تشکیل داده و از طرف بسیاری از مسئولان اروپایی حمایت شده است.
گفتنی است کانون هابیلیان یک تشکل فرهنگی غیر دولتی است که به منظور پیگیری حقوق قربانیان تروریسم در ایران تأسیس گردیده است.پرونده حوادث تروریستی در ایران ،نام 16000 قربانی بی گناه را در خود ثبت کرده است که گواهی روشن برخشونت گروههای افراطی و سندی تاریخی و غیرقابل انکار در اثبات این واقعیت است که ایران بزرگترین قربانی تروریسم در قرن بیستم بوده است.اعضای مؤسس و اصلی کانون ، فرزندان و بستگان درجه یک شهدایی هستند که توسط گروه تروریستی مجاهدین خلق ( منافقین) به شهادت رسیده اند.

کلید واژه: تروریسم - منافقین - ناتو
کد مطلب: 29757
زمان انتشار: سه شنبه 5 دی 1391 - 12:44:31
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد