به روز شده: 6 ساعت و 53 دقیقه قبل
کد مطلب: 30609
زمان انتشار: یکشنبه 13 اسفند 1391 - 09:11:18

جمع‌آوری و ساماندهی 116 متکدی، کارتن‌خواب و کودک خیابانی

جمع‌آوری و ساماندهی 116 متکدی، کارتن‌خواب و کودک خیابانی
کودکان  -  فرمانده یگان اجرائیات و انتظامی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از جمع‌آوری و ساماندهی 116 متکدی، کارتن‌خواب و کودکان خیابانی طی طرح امنیت محله‌محور در تهران خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، ناصر همت‌زاده از دستگیری، جمع‌آوری و ساماندهی معتادان پرخطر، متکدیان و کارتن‌خواب‌های بی‌خانمان از سطح شهر تهران خبر داد.

فرمانده یگان اجرائیات و انتظامی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: بنابر تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ و به خواست شهروندان، مأموران این یگان با اجرای طرح امنیت محله‌محور اقدام به دستگیری معتادان پرخطر و ولگرد محله‌های شهر تهران و ساماندهی متکدیان، کارتن‌خواب‌ها و کودکان خیابانی در 24 ساعت گذشته کردند.

وی ادامه داد: در این طرح 32 متکدی و 80 کارتن‌خواب جمع‌آوری و ساماندهی شده و پس از تکمیل پرونده و صورتجلسه راهی مراکز نگهداری از این دسته افراد شدند.

همت‌زاده در پایان با اشاره به این موضوع که طرح امنیت محله‌محور در راستای افزایش احساس امنیت شهروندان به اجرا درآمده است، خاطرنشان کرد: در این طرح همچنین چهار کودک خیابانی جمع‌آوری و به مراکز نگهداری مربوطه منتقل شدند.

کد مطلب: 30609
زمان انتشار: یکشنبه 13 اسفند 1391 - 09:11:18
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+2

دیگر مطالب