به روز شده: 14 دقیقه قبل
کد مطلب: 30702
زمان انتشار: چهارشنبه 16 اسفند 1391 - 17:16:35

طرح شناسایی، ساماندهی و توانمندسازی کودکان خیابانی اجرا می شود

کودکان  -  طرح ˈشناسایی، ساماندهی و توانمندسازیˈ کودکان خیابانی، هم زمان با ایام پایانی سال در شهرستان گرگان برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، معاون امور اجتماعی بهزیستی گلستان گفت: این طرح از سوی دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی بهزیستی استان به مدت هشت روز از شنبه 19 اسفند در سطح شهر گرگان اجرا خواهد شد.

ˈاصغر رنجیˈ روز چهارشنبه اظهار کرد: معمولا هم زمان با پایان سال و آغاز سال جدید شاهد حضور تعداد کثیری از کودکان خیابانی در سطح شهر هستیم که به تکدی گری و اشتغال کاذب روی می آورند.

وی افزود: از این رو اداره کل بهزیستی استان گلستان با هدف شناسایی، ساماندهی و توانمندسازی کودکان خیابانی با رویکرد جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی جدی تر برای آنان و جامعه، در هفته پایانی هر سال اقدام به اجرای این طرح در سطح شهر می کند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی گلستان اضافه کرد: این طرح با همکاری و هماهنگی استانداری، دادگستری، نیروی انتظامی و شهرداری اجرا می شود.

رنجی، هدف از اجرای این طرح را حمایت از کودکان خیابانی، کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقاء کیفیت زندگی کودکان خیابانی و خانواده های آنان و سالم سازی محیط زندگی در شهرها عنوان کرد.

 

کلید واژه: کودکان - حقوق کودکان
کد مطلب: 30702
زمان انتشار: چهارشنبه 16 اسفند 1391 - 17:16:35
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب