به روز شده: 4 ساعت و 49 دقیقه قبل
کد مطلب: 31211
زمان انتشار: دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 - 09:01:01

نام سرپرست هم در کنار پدر و مادر کودکان‌بی‌سرپرست ثبت می‌شود

 نام سرپرست هم در کنار پدر و مادر کودکان‌بی‌سرپرست ثبت می‌شود
کودکان  - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با تصویب کمیسیون اجتماعی از این پس نام پدر و مادر اصلی کودک تحت سرپرستی و نام سرپرستان وی هر دو در شناسنامه وی به ثبت می‌رسد.


به گزارش فارس، عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی در جلسه امروز خود تنها ایراد باقی‌مانده از طرح حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست اعاده شده از شورای نگهبان را مورد بررسی و اصلاح قرار دادند این طرح برای بررسی در صحن علنی به هیئت‌رئیسه مجلس تحویل داده می‌شود.

وی افزود: در تنها ماده باقی مانده از این طرح (ماده 22) که در جلسه امروز مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت موضوع درج نام پدر و مادر اصلی و یا نام سرپرستان فرزند تحت سرپرستی در شناسنامه به عنوان پدر و مادر  مطرح شده بود که اعضای کمیسیون در جریان اصلاح مصوب کردند تا نام سرپرست و پدر و مادر اصلی کودک تحت سرپرستی در شناسنامه وی ثبت شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همچنین در ادامه جلسه طرح ممنوعیت بیش از دو شغل مدیران دولتی اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت و هر 16 ایراد وارده از سوی شورای نگهبان اصلاح شد و برای بررسی و تصویب در صحن علنی مجلس به هیئت‌رئیسه مجلس تحویل داده می‌شود.

کد مطلب: 31211
زمان انتشار: دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 - 09:01:01
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+3

دیگر مطالب