به روز شده: 5 ساعت و 57 دقیقه قبل
کد مطلب: 31244
زمان انتشار: سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 11:23:20

تصویب لایحه حمایت کودکان و نوجوانان در کمیسیون اجتماعی

 تصویب لایحه حمایت کودکان و نوجوانان در کمیسیون اجتماعی
کودکان  - معاون امور مجلس بهزیستی کشور از تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست در جلسه کمیسیون اجتماعی خبر داد و گفت: در این جلسه ایرادات شورای نگهبان برطرف شد و به زودی این لایحه در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود.


به گزارش فارس، مهدی زهرایی با اشاره به اینکه با پیگیری‌های سازمان بهزیستی کشور و همچنین کمیسیون اجتماعی مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست تدوین و نهایی شد، اظهار داشت: پس از چند جلسه  ایرادات شورای نگهبان به لایحه اشاره شده در کمیسیون اجتماعی رفع شد.

وی تصریح کرد: در جلسه روز گذشته مجدداً لایحه حمایت کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست در کمیسیون اجتماعی مطرح شد و خوشبختانه پس از بررسی‌ها لایحه اشاره شده در این کمیسیون به تصویب رسید.

زهرایی بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است لایحه اشاره شده دو هفته آینده در صحن علنی مجلس به تصویب برسد و پس از آن به شورای نگهبان ارسال شود.

معاون امور مجلس سازمان بهزیستی کشور اظهار امیدواری کرد پس از تأیید شورای نگهبان لایحه اشاره شده به صورت قانونی در آمده و در کشور اجرا شود.

وی ادامه داد: لایحه دیگری نیز در کمیسیون قضایی در حال پیگیری است که امیدواریم این لایحه نیز به زودی به نتیجه نهایی برسد.

کد مطلب: 31244
زمان انتشار: سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 - 11:23:20
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+2

دیگر مطالب