به روز شده: 4 ساعت و 46 دقیقه قبل
کد مطلب: 31298
زمان انتشار: شنبه 7 اردیبهشت 1392 - 09:55:01

تهیه پیش نویس سند ملی کودکان ایران

تهیه پیش نویس سند ملی کودکان ایران
کودکان  - پیش نویس سند ملی کودکان ایران تهیه شده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مدیر انجمن های منطقه ای دوستدار کودک امروز در مشهد گفت : در همه کشورهای پیشرفته سندی ملی برای حمایت از کودکان زیر هفت سال وجو د دارد که از سال 84 کار تهیه این پیش نویس در ایران آغاز شد و هم اکنون پایان یافته است .
نسرین نافعی افزود : با قرار گرفتن موضوع کودکان از بدو تولد در اولویت برنامه های دولت شاهد کاهش مشکلات و معضلات آنان در دوران نوجوانی و جوانانی خواهیم بود.
مدیر انجمن های منطقه ای دوستدار کودک گفت : پیگیری نگاه نو به هنر کودک و ادبیات ، خروج مهدکودک ها از حالت کلیشه ای کنونی و برنامه بندی برای شیوه های آموزشی نو ، ایجاد موسسه خانه قصه و افسانه ها برای کودکان سه تا 6 سال از برنامه های انجمنهای دوستدار کودک در ایران است .
نافعی افزود : در 20سال گذشته از فعالیت موسسه پژوهشی کودکان دنیا تاکنون بیش از 40 تا 45هزار نفر از آموزش های مربوط به تربیت کودکان برخوردار شده اند که بخشی از آنان در قالب آموزش خانواده ها ، مربیان کودک و مربیان تخصصی این آموزش ها را دریافت کرده اند.
وی گفت : موسسه پژوهشی کودکان دنیا سازمانی مستقل ، تخصصی و پژوهشی است که از سال 73 با هدف کمک به گسترش برنامه های مراقبت برای رشد و تکامل کودکان خردسال در ایران فعالیت می کند و امروزه در 22 استان کشور انجمن های دوستداران کودک راه اندازی شده است.
 
 
 

کد مطلب: 31298
زمان انتشار: شنبه 7 اردیبهشت 1392 - 09:55:01
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+3

دیگر مطالب