به روز شده: 11 ساعت و 1 دقیقه قبل
کد مطلب: 31463
زمان انتشار: یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 09:59:51

مسوولیت‌های اجتماعی به وظیفه مادری زنان لطمه وارد نمی‌کند

مسوولیت‌های اجتماعی به وظیفه مادری زنان لطمه وارد نمی‌کند
زنان  -  یک عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت: حضور تعداد زیادی از زنان ایرانی در سنین مختلف و در مشاغل گوناگون آموزشی، پژوهشی و خدماتی در ایران به گونه‌ای است که آنان هم مسوولیت مادری و هم مسوولیت اجتماعی خود را به خوبی انجام می‌دهند و از این جهت الگویی برای جهانیان هستند.


به گزارش ایسنا، منیره نوبخت افزود: زنان ایرانی به گونه‌ای مسوولیت‌های اجتماعی خود را انجام می‌دهند که به وظیفه مادری آنان لطمه وارد نشود.

وی در ادامه اظهار کرد: برخی از کشورهای دیگر گمان می‌کردند که زنان با حفظ پوشش و عفاف نمی‌توانند حضور موفقی در اجتماع داشته باشند، این در حالی است که زنان ایرانی اثبات کرده‌اند که می‌توان در اجتماع حضوری فعال داشت و عفاف و حجاب خود را نیز حفظ کرد.

برخورداری زنان ایرانی از باور و اعتماد به نفس

این عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان تاکید کرد: یکی از عوامل اصلی در زمینه ایفای موفق نقش مادری و مسوولیت‌های اجتماعی، برخورداری زنان ایرانی از باور و اعتماد به نفس است. زمانی که زن به این باور برسد که لازم است در هر دو عرصه حضور داشته باشد، تلاش می‌کند تا ولو با تحمل برخی سختی‌ها، به خوبی مسوولیت‌های خود را هم در خانواده و هم در اجتماع انجام دهد و فراتر از باور، نگاه عاشقانه به مسوولیت‌های خود داشته باشند.

 

کلید واژه: زنان - حقوق زنان
کد مطلب: 31463
زمان انتشار: یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 - 09:59:51
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+4

دیگر مطالب