به روز شده: 19 ساعت و 16 دقیقه قبل
کد مطلب: 31618
زمان انتشار: چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 - 09:47:14

ساماندهی و توانمندسازی 8 هزار کودک خیابانی

ساماندهی و توانمندسازی 8 هزار کودک خیابانی
کودکان  - رئیس سازمان بهزیستی از افزایش مراکز نگهداری کودکان خیابانی خبر داد و گفت: در سال جاری برنامه ریزیهای لازم برای ساماندهی و توانمندسازی 8هزار کودک خیاباتی انجام شده است.


به گزارش مهر، همایون هاشمی با بیان این مطلب افزود: در سال گذشته برنامه ها و طرحهای زیادی برای نگهداری و ارائه خدمات به کودکان خیابانی انجام شد و در سال جاری نیز علاوه بر ادامه همان برنامه ها ، طرحی برای توانمندسازی این کودکان اجرا خواهد شد.

وی گفت: سال گذشته تعداد مراکز نگهداری کودکان خیابانی از 33 مرکز به 37 مرکز افزایش یافت و در این مراکز 5 هزار و 348 کودک نگهداری و ساماندهی شدند. امسال نیز در صورت نیاز تعداد این مراکز افزایش پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان بهزیستی تاکید کرد: تدوین پروتکل ملی ساماندهی کودکان خیابانی از دیگر برنامه های است که در دستور کار قرار گرفته  و در این خصوص از نظرات و پیشنهادات سایر مراکز غیر دولتی نگهداری کودکان خیابانی استفاده خواهیم کرد.

به گفته هاشمی، همچنین برنامه های مدون برای کودکان یک تا 5 سال نیز تدوین شده است که در تمامی مهدهای کودک اجرایی می شود.

وی از عدم افزایش شهریه مهدهای کودک نیز خبر داد و اظهار داشت: شهریه های مهدهای کودک در سال فقط یک بار افزایش پیدا می کند که آن در مهرماه است به همین دلیل تا آن زمان هیچ مهدی حق افزایش شهریه ها را ندارد و در صورت تخلف با آنها برخورد می شود.

کد مطلب: 31618
زمان انتشار: چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 - 09:47:14
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-3

دیگر مطالب