به روز شده: 40 دقیقه قبل
کد مطلب: 31852
زمان انتشار: شنبه 11 خرداد 1392 - 10:33:53

کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه قابل قبولی برای زنان ارائه نداده‌اند

کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه قابل قبولی برای زنان ارائه نداده‌اند
زنان  - عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیداهای ریاست جمهوری تا کنون برنامه‌های خوبی در حوزه زنان ارائه نداده‌ و تنها به کلی گویی بسنده کرده‌اند که این امر جایگاه زنان در دولت آینده را تضعیف می‌کند.


به گزارش فارس، شهلامیرگلوبیات با انتقاد از برنامه‌های ارائه شده توسط کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: کاندیداها تا این لحظه فقط کلی گویی کرده‌اند و برنامه عملیاتی برای هیچ حوزه‌ای ارائه نداده‌اند.

وی به بحث زنان در برنامه‌های ارائه شده اشاره کرد و گفت: کاندیداها موضوع‌های اجتماعی را در اولوبت چندم خود قرار داده‌اند که بازهم در آن میان حوزه زنان جایگاه مطلوبی ندارد و زمانیکه به موضوع زنان پرداخته می‌شود مسائلی مانند اشتغال مطرح می‌شود و بقیه موضوعات و خواسته‌های زنان مانند امنیت و جایگاه زن در اجتماع و خانواده مغفول مانده است.

میرگلو بیات با اشاره به کلی گویی نامزدها افزود: متأسفانه کاندیداها نه‌تنها در حوزه زنان بلکه در مسائل دیگری مانند هدفمندی یارانه‌ها نیز برنامه‌های عملیاتی ارائه نداده‌اند و امیدواریم تا در روزهای آینده با ارائه برنامه‌های کامل‌تر عملکرد و نوع نگاه خود را به موضوعات اصلی مانند زنان مشخص کنند.

این عضو فراکسیون زنان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه زنان نیمی از کل جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند انتظار می‌رود برنامه‌های ارائه شده جامع‌تر باشد و نگاه‌های تبلیغاتی بر روی این موضوع وجود نداشته باشد.

کد مطلب: 31852
زمان انتشار: شنبه 11 خرداد 1392 - 10:33:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-2

دیگر مطالب