به روز شده: 11 ساعت و 17 دقیقه قبل
کد مطلب: 31933
زمان انتشار: جمعه 17 خرداد 1392 - 17:09:57

رئیسی:حضور باشکوه مردم باعث عقب‌نشینی دشمنان می‌شود

رئیسی:حضور باشکوه مردم باعث عقب‌نشینی دشمنان می‌شود
قوه قضائیه  -  معاون اول قوه قضاییه گفت: حضور باصلابت و باشکوه مردم در انتخابات پیش روی باعث عقب‌نشینی دشمنان انقلاب اسلامی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رییسی به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد مقدس بعثت پیامبر گرامی اسلام را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت و اظهار کرد: 24 خرداد سال جاری روز آزمون بزرگ ملت ولایتمدار ایران اسلامی است و مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش محوری دارند.

وی افزود: سازش با دشمنان انقلاب اسلامی باعث عقب‌نشینی آنان نخواهد شد؛ بلکه حضور باصلابت، با بصیرت و حماسی مردم می‌تواند موجبات عقب‌نشینی استکبارجهانی را رقم زند.

وی هدف از بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) را تربیت و هدایت مردم به سوی خداوند متعال دانست و تصریح کرد: از دیگر اهداف بعثت ایشان رهبری فکری و معنوی تمامی مردم جهان می‌باشد.

معاون اول قوه قضاییه خاطرنشان کرد: جامعه‌ای که براساس عدالت‌، عقلانیت و معنویت تشکیل شود قطعا دشمنانی برای مبارزه و جلوگیری از تشکیل آن پیدا می‌شود. بر همین اساس در اولین رویاروی کفار با پیامبر گرامی اسلام شروع به اتهام زدن به پیامبر اسلام می‌کنند.

وی ترور شخصیت و در نهایت حذف فیزیکی پیامبر و ائمه معصومین(ع) را از دیگر اقدامات کفار و استکبار برای مقابله با این راه الهی بر شمرد.

وی با بیان این‌که «هرچقدر دشمنان تلاش نمایند این نور هدایت الهی را خاموش نمایند موفق نخواهند شد» ادامه داد: امروز بعد از گذشت 400 سال مبارزه جهان غرب با خداوند متعال مردم دنیا دریافتند که تنها راه سعادت بشر احیای بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص) خواهد بود.

کد مطلب: 31933
زمان انتشار: جمعه 17 خرداد 1392 - 17:09:57
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+2

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی