به روز شده: 55 دقیقه قبل
کد مطلب: 31940
زمان انتشار: جمعه 17 خرداد 1392 - 18:29:38

گزارش انجمن حقوق بشر بحرین/ 476 مورد یورش به منازل مردم در دو ماه

گزارش انجمن حقوق بشر بحرین/ 476 مورد یورش به منازل مردم در دو ماه
بیداری اسلامی > بحرین  - انجمن حقوق بشر بحرین در گزارشی اعلام کرد که عوامل رژیم آل خلیفه در دو ماه گذشته بیش از 476 مورد یورش به منازل شهروندان این کشور داشته اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، "فلاح ربیع" عضو انجمن حقوق بشر بحرین در گزارشی اعلام کرد که در ماه های می و آوریل بیش از 476 مورد یورش عوامل رژیم آل خلیفه به مناطق مختلف بحرین صورت گرفت که اغلب این یورش ها با هدف بازداشت افراد تحت تعقیب صورت گرفت.

در این گزارش آمده است: تمام این بازداشت ها و یورش ها بدون صدور حکم بازداشت یا بازرسی منازل صورت گرفت و در اغلب موارد با شکستن درب منازل و سرقت وسایل همراه بود. در ادامه گزارش گفته شده است: نیروهای امنیتی بحرین در جریان این یورش ها جنایاتی را مرتکب شدند که در قانون مجازاتی برای آن تعیین شده است.

همچنین گفته می شود روش حاکم در جریان این یورش ها به گونه ای بوده است که ثابت می کند نیروهای امنیتی آل خلیفه آموزش هایی را در این رابطه دیده اند و از مقامات بحرین دستور گرفته اند و این همان چیزی است که پیش از این در گزارش بسیونی نیز به آن اشاره شده بود.

در ادامه این گزارش آمده است: اغلب حملات در ساعات پایانی شب یا در ساعات 1 تا 5 بامداد صورت گرفته است و نیروهای امنیتی در جریان این حملات چهره های خود را پوشانده بودند. در پایان گزارش توصیه شده است که این یورشها که عامل ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان بحرینی به ویژه کودکان شده است متوقف شود و مسئولان و نیروهای امنیتی و عاملان این حملات محاکمه شوند.

انجمن حقوق بشر بحرین همچنین اعطای غرامت به خسارت دیدگان در جریان حملات عوامل آل خلیفه و آزادی تمام بازداشت شدگان کسانی که غیر قانونی بازداشت شده اند را خواستار شده است.

کد مطلب: 31940
زمان انتشار: جمعه 17 خرداد 1392 - 18:29:38
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین