به روز شده: 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 31965
زمان انتشار: شنبه 18 خرداد 1392 - 11:18:09

پیگیری اقدام تروریستی علیه زائران ایرانی از سوی کمیسیون امنیت ملی

پیگیری اقدام تروریستی علیه زائران ایرانی از سوی کمیسیون امنیت ملی
حقوق بشر  > ایران  - کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بیانیه‌ای ضمن محکومیت عملیات تروریستی ضد زائران ایرانی که منجر به شهادت جمعی از زائران شد، از سازمان‌ها و مراجع بین المللی خواست تا عوامل اینگونه ترورهای زنجیره‌ای را شناسایی و محکوم کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از خانه ملت٬ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درپی شهادت روز گذشته تعدادی از زائران ایرانی عتبات عالیات در عراق بیانیه‌ای را صادر کرد که بخشی ازآن به شرح زیر است:

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت عملیات تروریستی ضد زائران ایرانی که متأسفانه منجر به شهادت جمعی از زائران کشورمان و مجروحیت تعدادی از آنها شد از سازمان‌ها و مراجع بین المللی می خواهد تا عوامل اینگونه ترورهای زنجیره‌ای را شناسایی و محکوم نماید و همچنین امنیت زائران ایرانی در عراق که هدفی جز زیارت عتبات عالیات ندارند را تأمین کند.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است برنامه ریزی ترور‌های زنجیره ای در عراق با پشتیبانی عوامل صهیونیستی و آمریکایی‌ها صورت می گیرد و پاسخگوی اصلی شهادت زائران ایرانی آمریکا است.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده های معظم شهدای زائران ایرانی به آنها اطمینان می دهد که موضوع به صورت جدی پیگیری و تا حصول نتیجه از حقوق آنها دفاع نماید.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اینگونه اقدامات تروریستی را برنامه‌ای تنظیم شده از سوی آمریکایی‌ها برای ایجاد اختلاف و موج بدبینی بین مذاهب اسلامی می داند.

کد مطلب: 31965
زمان انتشار: شنبه 18 خرداد 1392 - 11:18:09
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-1

دیگر مطالب