به روز شده: 3 دقیقه قبل
کد مطلب: 31990
زمان انتشار: یکشنبه 19 خرداد 1392 - 10:35:41

نقض حقوق‌بشر از سوی منافقین در اروپا!

نقض حقوق‌بشر از سوی منافقین در اروپا!
حقوق بشر  > جهان  - به دستور مستقیم سرکرده فراری گروهک تروریستی منافقین، برای اعضای این گروهک که اخیراً به کشور آلبانی منتقل شده‌اند، تدابیر ویژه امنیتی اتخاذ شد.

به گزارش  تسنیم به نقل از موسسه راهبردی دید‌ه‌بان، از تعداد 30 نفر انتقال یافته به آلبانی، تعدادی از اعضای نزدیک به سرکرده منافقین هستند که مأموریت کنترل افراد جداشده و مخالف را بر عهده دارند.

بر اساس این خبر منافقین دو تن از سرکردگان خود در فرانسه را که مستقیماً تحت هدایت پنهان مسعود رجوی فعالیت می‌کنند، از اوورسورواز به آلبانی فرستاده تا در آنجا سرکوب و اعمال کنترل تشکیلاتی را علیه افراد به کار ببندند و مشخصاً از تماس افراد با خانواده‌ها و رسانه‌ها و افشای سرکرده این گروهک تروریستی جلوگیری کنند.

یکی از این افراد که نام مستعار «حسن نایب آقا» را بر خود دارد، مرتباً میان فرانسه و آلبانی در رفت و آمد است، اما نفر دوم وظیفه دارد که به طور ثابت در آلبانی مستقر شود.

منابع جداشدگان در آلبانی فاش کردند که این دو نفر از سوی این گروهک تروریستی به عنوان مسئول افراد اعزامی به آلبانی فرستاده شده‌اند، اما غیر از چند جاسوس گروهک در میان 30 عضو حاضر در آلبانی، بقیه افراد حاضر به حرف‌شنوی از این دو نشده‌اند.

اعضای منتقل شده به آلبانی حتی اعتماد نمی‌کنند که از غذا‌های تهیه شده توسط این دو مامور سرکرده منافقین استفاده کنند.

گفتنی است؛ این دو فرد که از سوی این گروهک تروریستی وظیفه کنترل و هدایت افراد حاضر در آلبانی را بر عهده دارند، در یکی از دستورات ابلاغ‌شده از سوی سرکرده منافقین به اعضا گفته‌اند که هرگونه ارتباط با رسانه‌ها و اعضای خانواده و خویشاوندان با مجازات سنگینی روبه رو خواهد شد.

به نظر می‌رسد سرکردگان منافقین قصد دارند تا با تهدید و ارعاب مناسبات گروهکی و ناقض حقوق بشر خود را در کشور آلبانی نیز ادامه دهند و از این طریق از جدایی اعضا و افشای اسرار گروهک تروریستی منافقین جلوگیری کنند.

گفتنی است؛ کشور آلبانی طی توافقی که با کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان انجام داده، حاضر شده که تعداد 210 نفر از اعضای منافقین را به عنوان پناهنده در کشور خود بپذیرد که تاکنون و در دو نوبت تعداد 30 نفر به این کشور منتقل شده‌اند.

کلید واژه: منافقین - حقوق بشر
کد مطلب: 31990
زمان انتشار: یکشنبه 19 خرداد 1392 - 10:35:41
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

دیگر مطالب