به روز شده: 15 ساعت و 16 دقیقه قبل
کد مطلب: 32022
زمان انتشار: دوشنبه 20 خرداد 1392 - 10:37:34

دام سازمان سیا برای شهروندان ایرانی در آستانه انتخابات

دام سازمان سیا برای شهروندان ایرانی در آستانه انتخابات
حقوق بشر  > ایران  - سازمان جاسوسی آمریکا با کمک وزارت خارجه کانادا در تلاش هستند تا پیش از انتخابات به بهانه یک نظرسنجی تعدادی شماره تلفن همراه هموطنانمان را تهیه کرده تا در موقع مقتضی از آن در جهت مطامع خود سود جویند.


به گزارش فارس به نقل از موسسه راهبردی دیده‌بان، انتخابات در جمهوری اسلامی همیشه مورد توجه نظام سلطه و دستگاه‌های جاسوسی و امنیتی آن بوده تا بتوانند از ظرفیت و فرصت به وجود آمده استفاده کرده و از این نمد برای خود کلاهی دست و پا کنند.

در همین راستا سازمان جاسوسی سیا برای ایجاد جنگ روانی علیه نظام اسلامی و زیر سؤال بردن عملکرد شورای نگهبان، اقدام به راه‌اندازی نظرسنجی در فضای مجازی کرده است. سازمان سیا از این طریق به دنبال جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود است تا در روز انتخابات نظام را متهم کند که انتخابات آزاد برگزار نمی‌کند.

به بیان دیگر دشمنان ملت ایران تلاش می‌کنند با استفاده از همان رمز آشوب و اغتشاش ـ یعنی انتخابات آزاد ـ به باز‌تولید فتنه در کشور بپردازند.

رئیس کمیته بین‌المللی برگزارکننده این انتخابات اینترنتی، «گری کاسپاروف»، استاد و قهرمان پیشین شطرنج و از مخالفان دولت روسیه است. ارگان رسمی سازمان جاسوسی سیا رادیو فردا نیز نقش محوری را در تبلیغ و ترویج این نظرسنجی اینترنتی بر عهده گرفته است.

نیما تمدن یکی از کارمندان سابق رادیو فردا نیز که یکی از راه‌اندازان این پروژه است، از محافظت شدن نام شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی سخن به میان آورده است.

اما نکته جالب آن است که سازمان سیا به بهانه این نظرسنجی بنا دارد تا شماره تلفن‌ همراه‌های هموطنان را به دست بیاورد و سپس اگر توانست به خیال خام خود دوباره بلوا و آشوبی در کشور به پا کند و از آن سوی مرزها آنان را برای بی‌ثبات‌سازی سیاسی تحریک کند.

این کار با پشتیبانی مالی و اطلاعاتی سازمان‌های جاسوسی کانادا و آمریکا و برخی سلطنت‌طلبان ورشکسته صورت می‌گیرد. همچنین یکی از ناظران و پشتیبانان اصلی این طرح «فرانسیس فوکویاما» از جاسوسان برجسته سازمان سیا و از نظریه‌پردازان براندازی نرم و کودتاهای مخملی در دنیا است.

سازمان سیا مشابه این اقدام را سال گذشته میلادی برای انتخاب شورای مخالفان روسیه انجام داد و حال نیز این خواب آشفته را برای جمهوری اسلامی دیده‌اند.

کد مطلب: 32022
زمان انتشار: دوشنبه 20 خرداد 1392 - 10:37:34
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد