به روز شده: 3 دقیقه قبل
کد مطلب: 32137
زمان انتشار: شنبه 25 خرداد 1392 - 12:33:53

حماسه ۲۴ خرداد، تحولات بین‌المللی را به نفع ملت ایران تغییر داد

حماسه ۲۴ خرداد، تحولات بین‌المللی را به نفع ملت ایران تغییر داد
حقوق بشر  > ایران  -  یک کارشناس مسائل راهبردی گفت: حماسه ۲۴ خرداد، تحولات بین‌المللی را به نفع ملت ایران تغییر داد.

رضا طلایی‌نیک در گفتگو با تسنیم، در مورد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری و تاثیر آن در عرصه سیاست‎‌خارجی گفت: با حماسه 24 خرداد، بار دیگر اشتباهات محاسبات دشمنان نظام آشکار شد و ملت هوشمند ایران با حضور حداکثری در انتخابات رقابتی آزاد و عادلانه و حماسه‌ای بزرگ سیاسی آفریدند که در واقع با خلق این حماسه، اهداف دشمنان علیه ایران شکست خورد.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام در انتخابات به دنبال بازدارنگی از حضور حداکثری مردم و ایجاد شبهه و تردید در میان ملت ایران بودند  تا با حضور حداقلی مردم و ایجاد ناامنی روانی و سیاسی از خلق حماسه سیاسی 24 خرداد جلوگیری کنند که با حمایت و هدایت مقام معظم رهبری و حضور هوشمندانه مردم، نظام با ظرفیت‌های عظیم سیاسی خود  در انتخاباتی پرشور رقابتی آزادانه و عادلانه را نشان داد.

این کارشناس مسائل راهبردی افزود: ایجاد شکاف داخلی و برتری‌جویی در چالش‌های خارجی از اهداف راهبردی دشمنان در بازدارندگی حضور حداکثری مردم و ایجاد تردید بود که با حضور پرشکوه ملت ایران، بار دیگری برتری ایران در تحقق دموکراسی نشان داده شد.

طلایی‌نیک خاطرنشان کرد: با دستاوردهای کمی و کیفی در 24 خرداد، موقعیت خارجی ارتقا خواهد یافت و ناامیدی دشمنان از راهبرد فشار و منفعل کردن ایران را افزایش خواهد داد که موجب تقویت دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حقوق هسته‌ای و تحولات سوریه و منطقه خواهد شد.

وی تاکید کرد: همه نامزدها با وجود تفاوت در مدیریت دیپلماسی در دفاع از حقوق‌هسته‌ای و مواضع ایران در تحولات منطقه‌ای باز هم دیدگاههای مشترکی داشته و دشمنان بازنده اصلی حماسه انتخابات هستند.

این کارشناس مسائل راهبردی ادامه داد: حماسه ایران در 24 خرداد تحولات منطقه ای و مذاکرات هسته‌ای را به نفع ایران تغییر خواهد داد.

کد مطلب: 32137
زمان انتشار: شنبه 25 خرداد 1392 - 12:33:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب