به روز شده: 5 ساعت و 35 دقیقه قبل
کد مطلب: 32759
زمان انتشار: چهارشنبه 19 تیر 1392 - 13:14:35

شهریه مهدهای کودک حداقل ۳۰ درصد گران می شود

شهریه مهدهای کودک حداقل ۳۰ درصد گران می شود
کودکان  - مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه شهریه مهدهای کودک در هر استان توسط کمیته استانی مشخص و به کمیته کشوری ارسال شده است، گفت: شهریه مهدهای کودک تا هفته آینده اعلام می‌شود که رقم افزایش شهریه‌ها حداقل ۳۰ درصد خواهد بود.

به گزارش فارس، حمیدرضا الوند با اشاره به اینکه شهریه مهدهای کودک در هر استان تعیین شده است و به کمیته کشوری ارسال شده است ،اظهار داشت: هفته آینده کمیته کشوری تشکیل جلسه خواهد داد و نرخ نهایی شهریه‌ها اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: مهدهای کودک موظفند تا پایان مهر‌ماه و براساس شهریه سال گذشته عمل کنند و اجازه دریافت ریالی بیشتر از خانواده‌ها ندارند.

الوند بیان داشت: افزایش نرخ شهریه‌ها در هر استان متفاوت است ضمن اینکه نرخ جدید شهریه مهدهای کودک در سال جاری کمتر از 30 درصد رشد خواهد داشت.

وی ادامه داد: در برخی از استان‌ها شهریه مهدهای کودک بین 20 تا 25 درصد رشد پیدا خواهد کرد و در واقع از نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی کمتر خواهد بود.

مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور افزود: هم اکنون استان تهران نیز پیشنهاد خود را برای نرخ شهریه جدید اعلام کرده است که البته با توجه به مشکلاتی که در این پیشنهاد وجود داشته است آن را ارجاع داده‌ایم و امیدواریم در دو روز آینده استان تهران نیز پیشنهاد خود را در خصوص شهریه‌ها اعلام کنند.

الوند افزود: زمان اجرای شهریه‌های جدید در سال جاری از شهریور خواهد بود.

کد مطلب: 32759
زمان انتشار: چهارشنبه 19 تیر 1392 - 13:14:35
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب