به روز شده: 2 ساعت و 26 دقیقه قبل
کد مطلب: 32811
زمان انتشار: شنبه 22 تیر 1392 - 11:46:17

برگزاری کلاسهای آموزشی با زمینه اشتغال برای فرزندان زنان سرپرست خانوار

زنان  - مدیرستاد توانمند سازی شهرداری تهران از برگزاری کلاسهای آموزشی با زمینه اشتغال برای فرزندان زنان سرپرست خانوار خبر داد.به گزارش ایسنا، فهیمه فیروزفر  افزود: به منظور غنی سازی اوقات فراغت فرزندان زنان سرپرست خانوار و با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان، این ستاد کلاسهای آموزشی با زمینه اشتغال برای فرزندان آنها دایر کرده است.

 وی ادامه داد: این دوره‌ها که 45 روزه است شرکت کنندگان در این کلاسها می توانند با انتخاب خود، دردوره‌های تعمیرات گوشی تلفن همراه، برق ساختمان، نصب و تعمیر آسانسور، کارشناسی بیمه عمر، بازنشستگی و جواهر سازی شرکت کنند.

 مدیرستاد توانمند سازی شهرداری تهران یاد آورشد: به تمام افراد شرکت کننده دراین دوره‌ها پس از پایان دوره گواهینامه فنی حرفه‌ای اعطا خواهد شد.

 فیروزفر با اشاره به استقبال خوب فرزندان زنان سرپرست خانوار از این طرح، گفت: در حال حاضر بیش از 150 نفر در دوره‌های مختلف شرکت کرده‌اند.

 وی افزود: علاوه بر برگزاری کلاسهای آموزشی با زمینه اشتغال، در صورت تمایل برای این فرزندان دوره‌های مشاوره تحصیلی و دوره‌های تقویتی تحصیلی برگزار شده است که تا کنون 7530 نفر ساعت از مشاوره و دوره‌های تحصیلی این ستاد بهرمند شده‌اند.

کد مطلب: 32811
زمان انتشار: شنبه 22 تیر 1392 - 11:46:17
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+2

دیگر مطالب