به روز شده: 17 دقیقه قبل
کد مطلب: 32853
زمان انتشار: دوشنبه 24 تیر 1392 - 10:30:55

ارائه مکتوب مطالبات زنان به رییس‌جمهور منتخب

ارائه مکتوب مطالبات زنان به رییس‌جمهور منتخب
زنان  - یک عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب، از ارائه مطالبات زنان به صورت مکتوب به رییس‌جمهور منتخب خبر داد.به گزارش ایسنا، اشرف بروجردی با بیان این‌که خوشبختانه آقای روحانی و اطرافیانشان برای برنامه ریزی جهت پیشبرد امور با نیروهای مختلف از دیدگاه‌های گوناگون بحث و گفت‌وگو می‌کنند و انحصاری در این ارتباط وجود ندارد، گفت: مجمع زنان اصلاح‌طلب نیز مطالبات زنان در عرصه‌های مختلف را به صورت مکتوب ارائه کرده است.

 وی افزود: در این راستا شاهد هم‌اندیشی کمیته زنان رییس‌جمهور منتخب با طیف‌های مختلف زنان بوده‌ایم و تاکنون شش جلسه برگزار شده و زنان فعال در عرصه‌های گوناگون با دیدگاه‌های مختلف فکری در این جلسات حضور داشتند و مطالبات خود را از خلال این جلسات مطرح و پیگیری می‌کنند.

 این عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب با بیان این‌که تاکنون به دلیل مشغله آقای روحانی دیداری با آقای روحانی نداشته‌ایم، گفت: در فاز اول باید این مطالبات مطرح شود و از سوی دیگر نیروهای شایسته و توانمند برای تحقق این مطالبات انتخاب شوند.

 بروجردی گفت: طبق گفته آقای روحانی، ایشان و دولت منتخب‌شان برنامه‌ای 100 روزه در عرصه‌های مختلف تدوین کرده‌اند تا مشکلات را مورد بررسی قرار داده و برای حل آنها چاره‌اندیشی کنند و در فاز بعدتر وارد برنامه میانه مدت یا درازمدت شوند.

 

کد مطلب: 32853
زمان انتشار: دوشنبه 24 تیر 1392 - 10:30:55
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+2

دیگر مطالب