به روز شده: 9 دقیقه قبل
کد مطلب: 32895
زمان انتشار: چهارشنبه 26 تیر 1392 - 10:00:01

بیش از یک میلیون زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد

بیش از یک میلیون زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد
زنان  -  سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمیته امداد در فکر ایجاد آرامش و بهبود روابط در خانواده‌هاست، زیرا در سایه این اقدام بنیان خانواده استوارمی شود .


به گزارش ایسنا، حسین انواری در بازدید از اولین نمایشگاه دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان ، خدمات کمیته امداد را خانواده محور ذکر کرد و افزود: اگر بتوانیم از ضایعات داخل خانواده پیشگیری یا ضایعات ایجاد شده را درمان کنیم، از گسترش بسیاری آسیب‌های اجتماعی جلوگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: کمیته امداد می کوشد وضعیت تمام اعضای خانواده‌های تحت حمایت را مورد بررسی و دقت قرار داده و موجبات رشد همه اعضای خانواده ها را به یک نسبت برابر فراهم آورد.

سرپرست کمیته امداد با بیان اینکه بیش از یک میلیون زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند افزود: سعی و همت ما بر آن است تا آنهایی که می‌توانند کار کنند را در چرخه کار قرار داده و در عین حال آموزش اداره خانه و همچنین افزایش مهارت‌های تدبیر منزل را برای آنان داشته باشیم ، که در نتیجه قادر خواهیم بود هسته اصلی جامعه یعنی خانواده را تنظیم و روابط خانواده‌ها را ارزشمند نموده وعوارض سوء در اجتماع را کاهش دهیم .

 

کد مطلب: 32895
زمان انتشار: چهارشنبه 26 تیر 1392 - 10:00:01
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-1

دیگر مطالب