به روز شده: 17 ساعت و 16 دقیقه قبل
کد مطلب: 33061
زمان انتشار: یکشنبه 6 مرداد 1392 - 13:11:38

راه‌اندازی اقامتگاه موقت ویژه برای زنان

راه‌اندازی اقامتگاه موقت ویژه برای زنان
زنان  - مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از راه‌اندازی اقامتگاه موقت ویژه زنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،حسین زارع صفت  با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر مکانی برای راه‌اندازی این اقامتگاه پیش بینی شده که البته ظرفیت آن محدود است ولی چون تجربه جدیدی محسوب می شود قرار است که خیریه ها،بخش خصوصی و نهادهای مردمی در اجرای این طرح پایلوت ،یار‌ی‌گر شهرداری تهران باشند.

وی افزود: این مرکز در واقع مختص مددجویان ترخیص شده از سامانسرای لویزان و همچنین  زنان نیازمندی تشکیل شده که در واقع جامعه هدف این سامانسرا به شمار نمی آیند ولی نیازمند حمایت های اجتماعی هستند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد  که تا هفته آینده شاهد آغاز اقدامات اجرایی این اقامتگاه موقت باشیم.

زارع صفت در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد:یکی از مباحث مهمی که مد نظر سازمان رفاه قرار گرفته بحث توانمندسازی زنان آسیب دیده و امکانی است که برای حرفه آموزی و ورود آنان به چرخه بازار کار در نظر قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران تصریح کرد:  سعی کردیم توجه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر را به تامین نیازمندی های مراکز حمایتی به ویژه سامانسرای لویزان جلب کنیم. بنابراین قرار شده با همکاری شهرداری منطقه 4و با عنایت این کمیسیون ، در یک بازه زمانی کوتاه نیازمندی های ابنیه و تاسیسات لویزان نسبت به گذشته به شرایط ایده آل تر نزدیک تر شود.

کلید واژه: زنان - حقوق زنان
کد مطلب: 33061
زمان انتشار: یکشنبه 6 مرداد 1392 - 13:11:38
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+4

دیگر مطالب