به روز شده: 18 ساعت و 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 33099
زمان انتشار: سه شنبه 8 مرداد 1392 - 13:11:00

مشارکت سرای محله‌ها برای شناسایی و ساماندهی زنان بی‌سرپرست تهرانی

مشارکت سرای محله‌ها برای شناسایی و ساماندهی زنان بی‌سرپرست تهرانی
زنان  -  مدیر ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران از مشارکت سرای محله‌های تهران در شناسایی و ساماندهی زنان بی‌سرپرست شهرتهران خبر داد.

به گزارش ایسنا،فهیمه فیروزفر، با اعلام این خبر اظهار کرد: در جلسه‌ای با دکتر ذاکر - رئیس ستاد دبیر خانه ستاد مرکزی مدیریت محله در ستاد توانمند سازی شهر تهران- تمام مناطق شهر تهران در خصوص این طرح توجیه شدند.

وی در ادامه گفت: این طرح با همکاری سرای محله‌ها و نواحی محله اجرایی می‌شود و درآن تمام زنان بی‌سرپرست و یا بد سرپرست نیازمند توسط خانه‌های تسنیم شناسایی و افراد خیری نیز توسط نذر فرهنگی به سرای محله‌ها معرفی می‌شوند و خیران با توجه به نیازهای بانوان به این افراد کمک‌هایی مانند برگزاری کلاسهای آموزشی، مراقبت‌های درمانی و مشاوره‌ای می‌کنند.

مدیر ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران افزود: در حال حاضر امور بانوان مناطق شهرداری تهران اطلاعات مربوط به زنان را در سیستم ستاد توانمند سازی ثبت می‌کنند و براساس فراوانی جمعیت در هر منطقه یک ناحیه انتخاب و طرح در آن محدوده اجرا می‌شود.

فیروزفر در پایان گفت: هدف از اجرای این طرح شناسایی افراد نیازمند و خیر و معرفی نیازمندان به خیرین خواهد بود، ضمن اینکه در این طرح ابتکار جدید بکارگیری سرای محله‌ها انجام شده است چرا که سرای محله‌ها ارتباط مستقیمی با اهالی محله خود دارند و به راحتی می‌توانند افراد نیازمند و خیر را شناسایی کنند.

 

کد مطلب: 33099
زمان انتشار: سه شنبه 8 مرداد 1392 - 13:11:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+2

دیگر مطالب