به روز شده: 9 ساعت و 44 دقیقه قبل
کد مطلب: 33256
زمان انتشار: یکشنبه 20 مرداد 1392 - 16:52:11

ادامه رسیدگی به وضعیت دانش‌آموزان شین آباد در دولت جدید

کودکان  - نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: رسیدگی به وضعیت دانش‌آموزان شین آباد باید در دولت جدید نیز ادامه یابد.

به گزارش ایسنا،"عابد فتاحی"افزود: 5 نفر از کودکان شین آباد دچار سوختگی شدید هستند و از نظر زیبایی دچار آسیب‌های جدی شده‌اند و روند درمان آنها هم چنان ادامه دارد.

 وی افزود: 3 نفر از کودکان شین آبادی در سفر هوایی روز یازدهم مرداد همراه نمایندگان منتخب شهر ارومیه برای انجام پاره ای از جراحی ها و مراجعه به مراکز درمانی به تهران سفر کردند.

 عضو کمیسیون بهداشت و درمان کشور گفت: کودکان شین آباد مرتبا تحت مداوا و جراحی پلاستیک قرار دارند و حال عمومی آنها خوب است و آسیب‌های وارده به آنها فقط از نظر زیبایی است.

 وی با اشاره به آینده شغلی این کودکان گفت: آموزش و پرورش متعهد شده در آینده این کودکان را به عنوان نماد شین‌آباد جذب کند و در مقایسه با افراد عادی اولویت استخدام با این افراد باشد.

 وی در ادامه افزود: در تمام مدتی که این کودکان در داخل یا خارج از کشور تحت درمان هستند تمام هزینه‌های کودکان شین آباد و همراهان آنها از طرف وزارت آموزش و پرورش تقبل می‌شود.

 وی در این باره تصریح کرد: برای اعزام به خارج این کودکان باید روند قانونی طی شود و هم چنین نیاز به اعزام به خارج باید از سوی دکتر "کلانتری" تایید شود.

 

کد مطلب: 33256
زمان انتشار: یکشنبه 20 مرداد 1392 - 16:52:11
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+4

دیگر مطالب