به روز شده: 12 ساعت و 44 دقیقه قبل
کد مطلب: 33323
زمان انتشار: شنبه 26 مرداد 1392 - 10:00:50

نشست بررسی ابعاد حقوق بشر و امور زنان در ایران

نشست بررسی ابعاد حقوق بشر و امور زنان در ایران
زنان  - رییس انجمن دوستی ایران و برزیل تاکید کرد: نشست بررسی ابعاد حقوق بشر و امور زنان در ایران با هدف بیان واقعیت‌های موجود در این کشور از نظر حقوق بشر و خنثی کردن برخی از اظهارات ضدایرانی رسانه‌های غربی برگزار می‌شود.


به گزارش ایسنا، میر قاسم مومنی، رییس انجمن دوستی ایران و برزیل گفت: با توجه به روابط دیرینه ایران و برزیل و توسعه مناسبات در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و ورزشی در سال‌های گذشته پس از بر روی کار آمدن دیلما روسف، رییس‌جمهور برزیل به عنوان اولین زن رییس جمهور زن تلاش برای گسترش روابط میان دو کشور ارتقا یافته است.

او ادامه داد: در سال‌های گذشته به دلیل نبود فعالیت‌های رسانه‌یی در آمریکای لاتین به زبان پرتغالی، این کشورها نسبت به تحولات منطقه و به خصوص ایران متکی به رسانه‌های غربی و انگلیسی زبان بوده است. این انجمن در راستای معرفی ایران توسعه یافته از نظر فرهنگی با همکاری سازمان‌های حقوق بشری در برزیل و ایران به ارائه اطلاعات واقعی از ایران می پردازد.

مومنی تصریح کرد: متاسفانه در سال‌های گذشته نسبت به وضعیت حقوق بشر در ایران در رسانه‌های برزیلی مطالبی انتشار یافته است که از ایران چهره‌ای غیرمعقول ترسیم کرده است. انجمن دوستی ایران و برزیل با توجه به تبلیغات ضدایرانی در جهت ارائه اطلاعات صحیح و معرفی قوانین حمایت از زنان و حقوق بشر ایران نشستی را با هدف معرفی واقعی از این کشور از ابعاد حقوق بشر برگزار می‌کند این نشست قرار است در اوایل سال 2014 میلادی در تهران و سائوپولو برگزار شود.

 

کلید واژه: زنان - حقوق زنان
کد مطلب: 33323
زمان انتشار: شنبه 26 مرداد 1392 - 10:00:50
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-2

دیگر مطالب