به روز شده: 13 ساعت و 6 دقیقه قبل
کد مطلب: 33988
زمان انتشار: شنبه 30 شهریور 1392 - 11:40:43

تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوان بی‌سرپرست در مجلس

 تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوان بی‌سرپرست در مجلس
کودکان  - رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد‌سرپرست می‌تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند گفت: این لایحه هفته آینده در صحن علنی مجلس مطرح و در صورت موافقت نمایندگان به تصویب می‌رسد.


به گزارش فارس، همایون هاشمی اظهار داشت: در دوره جدید فعالیت بهزیستی بسته‌ها و خدمات جدیدی پیش‌بینی شده است و در این دوره بنا داریم تعداد خدمات خود را به مددجویان و جامعه هدف، گسترش دهیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون خدمات خوبی به جامعه هدف در بخش‌های مختلف ارائه می‌شود که رضایتمندی جامعه هدف را در بردارد.

هاشمی بیان داشت: با تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این پس معلولان ام‌اس تحت پوشش خدمات بهزیستی قرار می‌گیرند و بستر ارائه این خدمات پیش‌بینی شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه به توفیقات به دست آمده از سوی فرزندان تحت پوشش بهزیستی در مسابقات مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی توانمند‌سازی در حوزه‌های مختلف و به خصوص در ورزش است که در دو سال گذشته اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی در ادامه به آخرین وضعیت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد‌سرپرست اشاره کرد و گفت: این لایحه هم اکنون در کمیسیون‌های مختلف‌ مجلس بررسی شده است و قرار است پس از تعطیلات مجلس در صحن علنی مطرح شود.

هاشمی تصریح کرد: ایرادات گرفته شده از سوی شورای نگهبان در لایحه اشاره شده برطرف شده و پیش‌بینی می‌شود این در لایحه در هفته آینده به تصویب نهایی برسد.

کد مطلب: 33988
زمان انتشار: شنبه 30 شهریور 1392 - 11:40:43
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-2

دیگر مطالب