به روز شده: 9 ساعت و 29 دقیقه قبل
کد مطلب: 33991
زمان انتشار: شنبه 30 شهریور 1392 - 13:55:17

اسارت ۲۱۰ کودک فلسطینی در شرایط غیرانسانی در زندان‌های اسرائیل

اسارت ۲۱۰ کودک فلسطینی در شرایط غیرانسانی در زندان‌های اسرائیل
کودکان  - مدیر مرکز پژوهش‌های اسرا و حقوق بشر «احرار» اعلام کرد رژیم صهیونیستی 210 کودک فلسطینی را در شرایط غیرانسانی اسیر کرده است.


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری سما، «فؤاد الخفش» در بیانیه‌ای گفت که نزدیک به 210 کودک در زندان‌های رژیم اشغالگر اسیر هستند.

وی جنایت‌های رژیم اشغالگر علیه کودکان فلسطینی در زندان‌های این رژیم و احکام صادره علیه آنها را محکوم کرد و از نهادهای سازمان ملل و مراکز حمایت از کودکان و شورای امنیت خواست تا به مسئولیت اخلاقی و حقوقی خود در قبال این تجاوزات عمل کنند و در حالی که این تجاوزات روز به روز بیشتر می‌شود اما هیچ کس رژیم اشغالگر را به خاطر این جنایت‌ها مجازات نمی‌کند.

وی اشاره کرد آخرین جنایتی که رژیم اشغالگر علیه کودکان مرتکب شد صدور حکم حبس یک سال و نیم علیه دو کودک به نام‌های محمد و ایمن (14 ساله) بود.

وی تصریح کرد که رژیم صهیونیستی به خاطر جنایت بازداشت کودکان در منازلشان در نیمه شب و عدم اجازه برای شرکت در امتحانات، بایستی به دادگاه بین‌المللی ارجاع داده شود.

وی در ادامه به کوتاهی تشکیلات خودگردان در ثبت و سندسازی تجاوزات علیه کودکان فلسطینی و عدم مجازات رژیم اشغالگر به خاطر ارتکاب این جنایت و نیز کوتاهی موسسات ویژه کودکان فلسطین در این زمینه اشاره کرد و افزود که اگر این جنایت‌ها در هر جای دنیا غیر از فلسطین اتفاق می‌افتاد، دنیا ساکت نمی‌ماند اما وقتی در فلسطین رخ می‌دهد و جنایتکار نیز رژیم صهیونیستی است، جهانیان این جنایت‌ها را نمی‌بینند.

کد مطلب: 33991
زمان انتشار: شنبه 30 شهریور 1392 - 13:55:17
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-1

دیگر مطالب