به روز شده: 1 ساعت و 47 دقیقه قبل
کد مطلب: 34337
زمان انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1392 - 15:56:04

فراکسیون زنان از مجتهد‌زاده تقدیر کرد

زنان  - رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه‌ی امروز این فراکسیون از مجتهد‌زاده رئیس سابق مرکز امور زنان و خانواده‌ی ریاست جمهوری تقدیر و تشکر شد.

به گزارش ایسنا، فاطمه رهبر اظهار کرد: در جلسه‌ی امروز فراکسیون زنان از مجتهد‌زاده رئیس سابق مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری که اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده بود، تشکر و قدردانی شد.

وی افزود: انتظار می‌رود این معاونت پس از این نیز با توجه به افق‌هایی که در جامعه ترسیم شده و نیز فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق و ارتقای جایگاه زنان، دو مقوله‌ی قوانین بالادستی و فرمایشات رهبری را مورد توجه قرار دهد.

نماینده‌ی مردم تهران در مجلس با بیان این که فارغ از نگاه‌های سیاسی باید جایگاه زنان مورد توجه قرار گیرد، گفت: معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری باید ضمن توجه به مسائل اجرایی در زمینه‌ی سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی نیز توان و انرژی و پتانسیل مناسبی را به کار گیرد.

فاطمه رهبر خاطر نشان کرد:‌ در این جلسه در مورد برخی موضوعاتی مانند موادی از لایحه‌ی حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد سرپرست (اعاده شده از شورای نگهبان) بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

کد مطلب: 34337
زمان انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1392 - 15:56:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

دیگر مطالب