به روز شده: 19 ساعت و 3 دقیقه قبل
کد مطلب: 37690
زمان انتشار: یکشنبه 25 اسفند 1392 - 15:49:38

تلاش معاونت امور زنان برای توسعه مشاغل خانگی

تلاش معاونت امور زنان برای توسعه مشاغل خانگی
زنان  - سرپرست بخش برنامه‌ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه یکی از کارگروه‌های ما کارگروه اشتغال است، گفت: در حال حاضر موضوع مشاغل خانگی مطرح است. بنابرابن دستگاه‌های دولتی مربوط به این موضوع را دعوت کردیم و در زمینه چگونگی توسعه مشاغل خانگی بررسی‌های لازم را انجام داده‌ایم.


به گزارش ایسنا، ژاله فرامرزیان  افزود: بیشترین استفاده‌کنندگان از مشاغل خانگی زنان هستند. بنابراین درباره چگونگی تحقق کار در خانه بررسی‌های لازم را انجام داده‌ایم.

 وی در ادامه گفت: در نشست دوم کارگروه اشتغال به این نتیجه رسیدیم که برنامه‌هایی را به صورت آزمایشی درباره مشاغل خانگی مطرح کنیم و وام‌دهندگان قول مساعد در زمینه پشتیبانی در این طرح را دادند و قرار است دستگاه‌های متولی، این طرح را در چند استان اجرا کنند و مدیریت این کار برعهده معاونت امور زنان است.

 سرپرست بخش برنامه‌ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: در زمینه انعقاد تفاهم‌نامه دستگاه‌هایی را دعوت کردیم و بررسی‌های لازم را انجام دادیم، ولی وارد حوزه اجرایی نشده‌ایم.

 فرامرزیان در پایان با بیان اینکه تاکنون تشکیل پنج کارگروه در معاونت امور زنان قطعی شده است، گفت: کارگروه رسانه، آمار و اطلاعات از جمله کارگروه‌های تشکیل شده هستند. ضروری‌ترین اقداماتی که باید با استفاده از خرد جمعی انجام شود و به اولویت‌های فعلی ما تبدیل شده، این است که کارگروه‌ها به صورت پایلوت کار ‌کنند و پس از بررسی نتایج به دست آمده از آنها کارگروهی را طراحی می‌کنیم که بتواند مدام اطلاعات مناسب را ارایه دهد.

کد مطلب: 37690
زمان انتشار: یکشنبه 25 اسفند 1392 - 15:49:38
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب