به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 37978
زمان انتشار: دوشنبه 18 فروردین 1393 - 11:25:20

لزوم ساماندهی اشتغال زنان در تحکیم خانواده

لزوم ساماندهی اشتغال زنان در تحکیم خانواده
زنان  - رئیس بسیج جامعه زنان گفت: یکی از مهمترین خدماتی که دولت در سال جاری باید برای زنان انجام دهد ساماندهی مشاغل زنان است به گونه‌ای که اشتغال آنان به اصل و بنیان خانواده لطمه‌ای وارد نکند.


به گزارش فارس، مینو اصلانی گفت: بزرگترین خدمتی که دولت می‌تواند در در حوزه فرهنگ و اقتصاد به زنان کشورمان داشته باشد ساماندهی مشاغل زنان در راستای تحکیم اصل و بنیان خانواده است.

وی ادامه داد: بهره مندی از اقتدار و توان زنان برای پیشبرد کشور و شکوفایی علمی و فرهنگی باید به گونه‌ای انجام شود که بنیان‌های خانوادگی روز به روز مستحکم‌تر شود و مشاغل زنان نباید به گونه‌ای باشد که خانم‌ها مجبور شوند مدت‌های طولانی کودکان خود را به مهد کودک‌ها بسپارند و باید با مدیریت جهادی این موضوع شکل مناسبی به خود گیرد.

رئیس بسیج جامعه زنان اظهار داشت: ایجاد زمینه و فرصت‌های آموزشی برای اینکه خانم‌ها محور اصلاح الگوی مصرف شوند یکی دیگر از اقداماتی است که باید توسط دولت انجام شود چرا که با اتکا به توانمندی زنان از طریق تشکل‌هایی که وجود دارد دولت می‌تواند به نحو مطلوب خانواده‌ها را برای اصلاح الگوی مصرف به زنان واگذار کند.

اصلانی افزود: در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز یکی از مسائل مهم استفاده از کالاهای داخلی است که دولت می‌تواند با همکاری بسیج و نهادهای دیگر با برنامه ریزی منسجم فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را در کشور نهادینه سازد.

کد مطلب: 37978
زمان انتشار: دوشنبه 18 فروردین 1393 - 11:25:20
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-3

دیگر مطالب