به روز شده: 6 ساعت و 43 دقیقه قبل
کد مطلب: 38062
زمان انتشار: شنبه 23 فروردین 1393 - 10:04:12

اجرای لایحه حمایت از زنان سرپرست خانوار و افزایش مرخصی زایمان

اجرای لایحه حمایت از زنان سرپرست خانوار و افزایش مرخصی زایمان
زنان  - معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: لایحه حمایت از زنان سرپرست خانوار هم اکنون در اولویت کارهای واحد حقوقی معاونت امور زنان قرار دارد و ما با مفاد این لایحه موافق هستیم و تلاش می‌کنیم آن را برای اجرایی شدن آماده کنیم.


به گزارش فارس، شهیندخت مولاوردی گفت: لایحه حمایت از زنان سرپرست خانوار یکی از لوایحی است که در دولت دهم تدوین شد اما به دلیل پایان کار دولت این لایحه به مرحله اجرایی شدن نرسید.

وی ادامه داد: هم اکنون لایحه حمایت از زنان سرپرست خانوار در واحد حقوقی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در حال بررسی است تا موانع اجرایی آن رفع شود.

مولاوردی تصریح کرد: ما نیز با مفاد این لایحه موافق هستیم و تلاش می‌کنیم تا هر چه سریعتر بتوانیم آن را اجرایی کنیم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به افزایش مرخصی زایمان مادران گفت: تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای قانون افزایش مرخصی زایمان مادران در کمیته تخصصی کمیسیون اجتماعی دولت مورد بررسی قرار گرفته است و تصمیم گرفته شده تا اعتبارات لازم برای اجرایی شدن این قانون از محل اعتبارات افزایش جمعیت که در ردیف بودجه وزارت بهداشت قرار دارد تأمین شود.

مولاوردی افزود: خوشبختانه اجرای افزایش مرخصی زایمان مادران به دلیل قانونی بودن آن نیازمند لایحه دیگری نیست و تنها معاونت مربوطه باید برای تأمین اعتبارات آن اقدام کند.

کد مطلب: 38062
زمان انتشار: شنبه 23 فروردین 1393 - 10:04:12
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب