به روز شده: 9 ساعت و 44 دقیقه قبل
کد مطلب: 38253
زمان انتشار: یکشنبه 31 فروردین 1393 - 09:26:40

مدعیان حقوق بشر غربی از زنان سوءاستفاده و آنها را تحقیر می کنند

مدعیان حقوق بشر غربی از زنان سوءاستفاده و آنها را تحقیر می کنند
زنان  - معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به تحقیر زنان واستفاده ابزاری از زنان در غرب و ادعاهای مدعیان حقوق بشر،گفت: غربی ها در خصوص جایگاه زنان ایرانی اظهار نظر می کنند، در حالی که جایگاه زنان در کشور ما بسیار والاست.

به گزارش تسنیم، زهرا حکیمیان، معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به تقارن روز زن و ولادت امام خمینی(ره) در یک روز، اظهارداشت: جایگاه زنان در کشور اسلامی ایرانی بسیار والاست و در این زمینه بزرگان از جمله مقام معظم رهبری فرمایشات بسیاری کردند که این امر نشان از توجه به این قشر است.

وی با بیان این‌که مقام معظم رهبری گفتند که جایگاه بالای زن و نگاه به زن از دید اسلام باید در سطح جهانی مطرح شود، ادامه داد: باید به زن بیش از بیش توجه کرد و بدانیم که حضور زنان در تمام عرصه‌ها مؤثر است؛ زنان باید نه تنها در محیط اجتماع بلکه در خانواده و در نقش مادری و همسرداری نقش ایفا کنند.

** نگان زن در جمهوری اسلامی ایران در سطح کلان و جهان جا بیافتند

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه باید نگاهی که در جمهوری اسلامی ایران نسبت به زن وجود دارد در کل جهان و در سطح کلان جا بیافتند، گفت: در غرب نگاه فمینیستی به زن وجود دارد که این امر نشان از تحقیر زنان در غرب است.

حکیمیان بیان کرد: در غرب زن را در حد ابزار می‌دانند و برای رسیدن به منافع خود از آنها استفاده می کنند. حال اینکه این افراد بیایند در خصوص جایگاه زن در کشور ما اظهارنظر کنند باید بگویم که صحبت‌های مدعیان حقوق بشر غرب در خصوص کشور ما و جایگاه زنان مانند چک‌ بی محل است.

**استفاده از زنان نیمه عریان در تبلیغات ماهواره‌ای

وی افزود: در غرب برای فروش کیف‌ در تبلیغات ماهواره ای خود از زنان نیمه عریان استفاده می‌کنند تا بازار فروش خود را بالا ببرند که این امر افتخار نیست بلکه جای افسوس دارد؛ اگر جایگاه زنان در کشور را با غرب مقایسه کنیم باید گفت قابل مقایسه نبوده و زنان در غرب تنها یک ابزار هستند.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور گفت: در برخی کشور‌های عربی افراد به اسم دین زنان را محدود کرده و حتی حق رأی به آنها نمی‌دهند و زنان را تنها در چارجوب خانه می‌پندارند و از حضور زنان در عرصه های مختلفت جلوگیری می‌کنند.

** تربیت مادران فردا توسط مادران امروز

حکیمیان افزود: زن نه باید خانه نشین و نه ابزار دست سرمایه‌گذاران باشد در حقیقت هیچ یک مطلوب نیست بلکه زن باید از توانایی خود در تمام عرصه‌های مختلف استفاده کرده و در جامعه نقش ایفا کنند و همچنین در خانواده نیز به وظایف خود برسند.

وی با بیان اینکه زن غربی ابزاری در دست سرمایه‌گذران است، اظهارداشت: زنان در خانواده باید نسل آینده و مادران جامعه را تربیت کرده و بتوانند الگویی مناسب برای آنها باشند همچنین باید بتوانند محیط خانواده را گرم و آرامش بخش نگه دارند.

** کشور‌های غربی با کلاهبرداری فرهنگی و حقه سیاسی از زنان سوءاستفاده می‌کنند

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور افزود: همه می‌دانند که غرب چه به سر زنان آورده‌ است و با روشنفکری ظاهری زنان را ابزار قرار دادند.کشور‌های غربی با کلاهبرداری فرهنگی و حقه سیاسی از زنان سوء‌استفاده کردند.

وی ادامه داد: در خصوص اینکه غرب در راستای کشور ما چه می‌گوید ترجیح می‌دهم جوابی ندهم چون کشور‌های غربی به خصوص امریکا حرف‌هایش بی ارزش و مانند چک بی‌محل است؛ در اسلام به زنان توجه ویژه شده است بنابراین زنان از جایگاه بالایی در کشور ما برخوردار بوده و غرب حرف‌هایی که می زند از روی دشمنی و بی ارزش است.

کد مطلب: 38253
زمان انتشار: یکشنبه 31 فروردین 1393 - 09:26:40
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب