به روز شده: 2 ساعت و 12 دقیقه قبل
کد مطلب: 38805
زمان انتشار: چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 - 11:22:06

برگزاری کارگاه اطفال با حضور نماینده یونیسف

برگزاری کارگاه اطفال با حضور نماینده یونیسف
کودکان  - معاون آموزش و تحقیقات دادگستری کرمان گفت: کارگاه دادرسی اطفال و نوجوانان با حضور نماینده سازمان یونیسف با هدف آشنایی قضات و دست‌اندرکاران مرتبط با حقوق کودکان برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، مسعودامیرمیجانی اظهار داشت: کارگاه دادرسی اطفال و نوجوانان با حضور نماینده سازمان یونیسف و با هدف آشنایی قضات و دست‌اندرکاران مرتبط با حقوق کودکان با موازین دادرسی بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: مراسم افتتاحیه روز شنبه 27 اردیبهشت‌ماه با حضور نماینده یونیسف در ایران و مقامات قضائی دادگستری استان کرمان و چند تن از مسئولان قضایی کشور در هتل جهانگردی کرمان آغاز می‌شود.

معاون آموزش و تحقیقات دادگستری کرمان با بیان اینکه کارگاه به مدت سه روز در کرمان ادامه دارد، گفت: در برگزاری کارگاه اساتید صاحب نام کشور در حوزه حقوق کودک سخنرانی می‌کنند و مباحثی از جمله تغییر قوانین داخلی مطابق با هنجارهای بین‌المللی به بحث گذاشته می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: این کارگاه با شرکت تعدادی از قضات سراسر استان کرمان و تعدادی از وکلای دادگستری و مددکاران بهزیستی و سازمان زندان‌ها برگزار می‌شود.

امیرمیجانی با اشاره به اینکه صندوق کودکان ملل متحد یونیسف برنامه‌ای با عنوان پروژه عدالت در سراسر جهان در دستور کار دارد و متعهد شده با برگزاری دوره‌های آموزشی از کودکان معارض قانون حمایت کند، گفت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در این راستا همکاری پنج ساله‌ای با دفتر نمایندگی یونیسف در ایران امضا کرده است.

کد مطلب: 38805
زمان انتشار: چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 - 11:22:06
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب