به روز شده: 25 دقیقه قبل
کد مطلب: 39412
زمان انتشار: یکشنبه 18 خرداد 1393 - 11:22:46

وزارت کشور برای سمن‌های حوزه زنان شبکه سازی می کند

وزارت کشور برای سمن‌های حوزه زنان شبکه سازی می کند
زنان  - مدیرکل دفتر امور زنان وزارت کشور با اشاره به برنامه های این دفتر برای NGO های حوزه زنان در دو محور شبکه سازی و توانمند سازی گفت: برنامه های ما برای سمن های حوزه زنان به زودی اجرایی می شود.


به گزارش ایلنا، فهیمه فرهمندپور، مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده، در مورد رویکرد این وزارتخانه در ارتباط با NGO های حوزه زنان گفت: اساس رویکرد وزارت کشور به سازمان های مردم نهاد توسط اداره کل امور سازمان های مردم نهاد این وزارتخانه مشخص می شود.

وی ادامه داد: دفتر امور بانوان وزارت کشور نیز به طور جدی در حال برنامه ریزی در مورد تشکل های فعال حوزه زنان و خانواده است و امیدواریم که بتوانیم تعامل خوبی با این تشکل ها داشته باشیم.

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور در مورد محوریت برنامه های این دفتر برای تشکل های حوزه زنان اظهار کرد: توانمند سازی و شبکه سازی دو برنامه ما برای سمن های این حوزه است که به زودی اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کارگاههای آموزشی یکی از روش های توانمند سازی است، افزود: ایجاد زمینه ای برای انتقال تجارب و کمک به فرآیند شناخت مسائل از جمله دیگر برنامه های توانمند سازی تشکل های حوزه زنان است.

فرهمندپور در مورد تسهیل فرآیند ثبت NGO ها در حوزه زنان تصریح کرد:تسهیل درفرآیند ثبت در حوزه اختیارات دفتر امور زنان و خانواده نیست.

کد مطلب: 39412
زمان انتشار: یکشنبه 18 خرداد 1393 - 11:22:46
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+2

دیگر مطالب