به روز شده: 19 دقیقه قبل
کد مطلب: 39553
زمان انتشار: یکشنبه 25 خرداد 1393 - 09:16:16

تدوین بسته حمایتی از زنان

 تدوین بسته حمایتی از زنان
زنان  - معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در ارومیه گفت: ما در معاونت امور زنان در حال تدوین بسته حمایتی از زنان هستیم، در این بسته، رسیدگی به زنان سرپرست خانوار هدف اصلی ماست.

به گزارش تسنیم، شهیندخت مولاوردی در جلسه شورای اداری شهرستان خوی با اشاره به سالگرد پیروزی و خلق حماسه 24 خرداد در سال 92، اظهار کرد: رویکرد دولت تدبیر و امید در حوزه زنان، توجه به تعادل و عدالت محوری در این حوزه است.

 وی افزود: مهمترین اولویت دولت یازدهم توجه به اشتغال و ازدواج جوانان و زنان جامعه است.

 معاون امورزنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به مصوبه شورای عالی اشتغال تصریح کرد: طبق مصوبه این شورا، بحث استخدام در ایران امروز معضلی جدی برای دولت است و سیاست هیئت دولت اشتغال به جای استخدام‌های دولتی است.

 مولاوردی افزود: دغدغه اصلی شخص رئیس جمهور بازکردن قفل تحریم هاست چرا که معتقد هستند با بازشدن این قفل ها، هم اشتغال و هم رونق و توسعه اقتصادی برای کشور حاصل می شود.

 وی اظهار کرد: ما در معاونت امور زنان در حال تدوین بسته حمایتی از زنان هستیم، در این بسته، رسیدگی به زنان سرپرست خانوار هدف اصلی ماست.

 معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور به دستور حجت الاسلام روحانی برای چهاربانده کردن جاده خوی به قطور نیز اشاره کرده و افزود: شخص رئیس جمهور در جلسه بعد از برگشت از ترکیه به ابعاد مختلف تاریخی و فرهنگی و استراتژیک خوی اشاره کرده و بر لزوم هرچه زودتر تمام کردن این جاده تاکید فراوان کردند و  طبق توافقات به عمل آمده سرمایه گذاران ترک به سرمایه گذاری در احداث جاده خوی به قطور می پردازند.

کد مطلب: 39553
زمان انتشار: یکشنبه 25 خرداد 1393 - 09:16:16
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+3

دیگر مطالب