به روز شده: 28 دقیقه قبل
کد مطلب: 41254
زمان انتشار: دوشنبه 3 شهریور 1393 - 11:11:57

فانی: برای بازگشایی مدارس در مهر مشکلی نداریم

فانی: برای بازگشایی مدارس در مهر مشکلی نداریم
کودکان  - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون در حال تدوین نقشه راه برای اجرایی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش هستیم، گفت: برای سال جاری اجرای 99 برنامه ذیل 40 راهکار سند تحول بنیادین را در دستور کار داریم.


به گزارش ایسنا، دکترعلی اصغر فانی در سومین روز از برگزاری سی و یکمین اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق سراسر کشور با بیان اینکه سند تحول نظام آموزشی به عنوان مهمترین سند بالادستی که به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده امروز راهنمای عمل آموزش و پرورش است، اظهارکرد:‌ اکنون در حال تدوین نقشه راه اجرایی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش هستیم.وی افزود: امسال 40 راهکار از 131 راهکار سند تحول در برنامه کاری آموزش و پرورش قرار گرفته و ما به کمک اعتباری که دولت و مجلس تحت عنوان اعتبار کیفیت بخشی در اختیار ما قرار داده‌اند، 99 برنامه را ذیل 40 راهکار سند تحول برای سال جدید دنبال خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش در دولت یازدهم با تکیه بر پژوهش،‌ تحقیق، کارکارشناسی، مطالعات عمیق و مشورت از صاحب نظران از هر گونه شتاب زدگی در اجرای برنامه‌ها ممانعت می‌کند، ابراز امیدواری کرد که این وزارتخانه با حمایت دولت و مجلس به اهداف عالیه جمهوری اسلامی ایران در آموزش و پرورش نائل شود.

فانی افزود: امروز با در اختیار داشتن معلمان، فرهنگیان و کارشناسان فرهیخته خود را برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده می‌کنیم و برای بازگشایی مدارس با مشکل جدی مواجه نیستیم.

وی با اشاره به آغاز عملیات مربوط به بازگشایی مدارس در مهرماه تحت عنوان پروژه مهر از شش ماه گذشته، اظهارکرد: همکاران ما مقدمات بازگشایی مدارس را از ماه پیش آغاز کرده‌اند. اکنون در آستانه تنظیم بودجه 94 و برنامه ششم توسعه هستیم و قطعا مساعدت مجلس شورای اسلامی برای عنایت بیشتر به آموزش و پرورش مورد درخواست ماست.

کد مطلب: 41254
زمان انتشار: دوشنبه 3 شهریور 1393 - 11:11:57
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب