به روز شده: 1 ساعت و 7 دقیقه قبل
کد مطلب: 41292
زمان انتشار: سه شنبه 4 شهریور 1393 - 14:44:47

آخرین وضعیت کودکان شین‌آبادی

آخرین وضعیت کودکان شین‌آبادی
کودکان  - ‌فرماندار پیرانشهر گفت: درمان کودکان شین‌آبادی در بیمارستان‌های فاطمه زهرا(س) و محب تهران ادامه دارد.


به گزارش ایسنا، اروج مجاهدی با بیان اینکه در حال حاضر درمان کودکان شین آبادی در دو بیمارستان فاطمه زهرا(س) و محب تهران انجام می‌شود، افزود: دوره‌های درمانی، تامین هزینه های ایاب و ذهاب، پذیرایی و اسکان این کودکان طبق جدول زمان بندی وزارت آموزش و پرورش صورت می‌گیرد.

 وی در ادامه افزود: 23 نفر از کودکان آسیب دیده تحت درمان هستند که از این میان 3 نفر آنها بهبودی کامل یافته‌اند.

 مجاهدی تصریح کرد: تا کنون 19 نفر از کودکان آسیب دیده دیه دریافت کرده و 7 نفر باقی مانده نیز نسبت به دیه تعلق گرفته به آنان معترض هستند، به طوری که مراتب اجرایی و پیگیری آنها در وزارت آموزش و پرورش تحت بررسی است.

 ‌فرماندار پیرانشهر افزود: طرح استخدامی کودکان در حال حاضر در خود وزارت آموزش و پرورش تحت بررسی و پیگیری است و از تغییرات این موضوع اطلاعی در دست نیست.

 مجاهدی با بیان اینکه فرمانداری پیگیر تمام مراحل درمانی و تحصیلی دانش آموزان آسیب دیده است، افزود: در این راستا نیز اقداماتی برای جلب و جذب کمک‌های مردمی و دولتی انجام داده و تا کنون مبلغ 21 میلیارد تومان برای درمان کودکان آسیب دیده هزینه شده است.

 وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان شین آبادی فرزندان این مرز و بوم هستند و مسئولان در رابطه با مراحل درمانی این عزیزان باید توجه وِیژه داشته و پاسخگو باشند.

کد مطلب: 41292
زمان انتشار: سه شنبه 4 شهریور 1393 - 14:44:47
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+3

دیگر مطالب