به روز شده: 10 ساعت و 43 دقیقه قبل
کد مطلب: 41534
زمان انتشار: شنبه 15 شهریور 1393 - 11:07:10

برگزاری کارگاه تربیت مربی ویژه مهارت های فرزندپروری

برگزاری کارگاه تربیت مربی ویژه مهارت های فرزندپروری
کودکان  - کارگاه کشوری تربیت مربی ویژه مهارت های فرزندپروری روز شنبه در مجتمع سپید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز و طی آن اعلام شد که همانند این کارگاه در هشت منطقه کشور دائر می شود.

به گزارش ایرنا، در این کارگاه شش روزه اساتید برجسته این حوزه موضوعات مختلفی از جمله فرزندپروری و علل بروز مشکلات رفتاری کودکان، اختلالات رفتار ایذایی در کودکان، تحلیل رفتار، ارتباط مثبت با کودکان، تقویت رفتارهای مطلوب کودکان، مدیریت رفتارهای نامناسب، مدیریت موقعیت های دشوار، مراقبت و نظارت، مواجهه با موقعیت های چالش برانگیز و مهارت های ارتباطی والدین است.

رییس اداره سلامت کودکان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این کارگاه گفت: در مهارت های فرزندپروری باید پنج مقوله سلامت، تغذیه، مراقبت، ایمنی کودک و آموزش مورد توجه جدی قرار گیرد.

سیدحامد برکاتی افزود: در دفتر اداره کل سلامت کودکان برنامه های خوبی برای مهارت های فرزندپروری داریم که قرار است کارگاه آموزشی شبیه همین کارگاه در هشت منطقه کشور نیز برگزار شود.

وی با بیان اینکه این کارگاه های مهارت های فرزندپروری قرار است در شش ماهه دوم سال با حمایت وزارت بهداشت در دانشگاه ها برگزار شود، ادامه داد: باید سیاست های ابلاغی جمعیت که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ شده اجرایی شود چرا که یکی از این مباحث نیز توجه ویژه به فرزندپروری دارد.

کلید واژه: کودکان - آموزش
کد مطلب: 41534
زمان انتشار: شنبه 15 شهریور 1393 - 11:07:10
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب